کد خبر: 12454
تاریخ انتشار: 4/اسفند/1397 - ساعت : 16:15

جلسه مشترک استاندار گیلان ،نمایندگان مردم در مجلس و فرمانداران گیلان در جهت برنامه ریزی برای سفر رییس جمهوری برگزار شد

جلسه مشترک استاندار گیلان ،نمایندگان مردم در مجلس و فرمانداران گیلان در جهت برنامه ریزی برای سفر رییس جمهوری برگزار شد

ارائه طرح های توسعه محور و اشتغالزا در سفر آتی رییس جمهور به گیلان

سالاری با بیان اینکه برنامه‌ای که به رئیس جمهوری برای سفر به گیلان ارائه می‌شود نتیجه خرد جمعی است، خاطرنشان کرد:باید پروژه هایی که توسعه پایدار و اشتغال را به همراه دارد در راس برنامه ریزی ها قرار دهیم.

به گزارش خط قرمز –  جلسه مشترک استاندار گیلان ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و فرمانداران گیلان در جهت برنامه ریزی برای سفر رییس جمهوری برگزار شد.

استاندار گیلان در تشریح جزییات این نشست بر ضرورت اولویت بندی برای طرح پروژه های قابل افتتاح،نیمه تمام و یا لازم الاجرا در سفر دکتر روحانی تاکید کرد و افزود:باید قبل از سفر آتی رئیس دولت گزارشات لازم برای ارائه به نهاد ریاست جمهوری و وزراء ارسال شود.

سالاری با بیان اینکه برنامه‌ای که به رئیس جمهوری برای سفر به گیلان ارائه می‌شود نتیجه خرد جمعی است، خاطرنشان کرد:باید پروژه هایی که از انتفاع بیشتری برخوردار است و توسعه پایدار را به همراه دارد،در راس برنامه ریزی ها قرار دهیم.

وی پروژه های عمرانی با پیشرفت اجرایی بالا، پروژه‌های نیمه تمام، پروژه‌های اقتصادی و سرمایه‌ای، احداث آزادراه‌ها و نیز پروژه های اشتغالزا را از مهمترین مسائلی خواند که باید در سفر ریاست جمهوری به گیلان مطرح شود.

نماینده عالی دولت در گیلان تصریح کرد: پس از دیدار دکتر روحانی با مردم گیلان محوری‌ترین برنامه سفر هیأت دولت به استان، افتتاح رسمی راه آهن قزوین- رشت و نیز برنامه‌ریزی برای آغاز عملیات اجرایی راه آهن رشت- آستارا و هشت کیلومتر باقی‌مانده آزاده راه قزوین- رشت است.

استاندار گیلان در پایان، سفر رییس جمهوری به استان را فرصت خوبی برای طرح درخواست مصوبه های مورد نیاز در بخش های توسعه ای گیلان دانست و گفت: امید است تا با همفکری و انجام اولویت بندی در ارائه طرح ها رونق و پیشرفت را برای استان رقم بزنیم. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *