خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

جزئیات جدید از ماجرای ضرب و شتم بانوی آمر به معروف گیلانی


امام جمعه خمام ضمن تشریح چگونگی ضرب و شتم بانوی آمر به معروف گیلانی در خمام گفت: در حالی برخی از عوامل این هنجارشکنی دستگیر و عده‌ای نیز متواری و تحت پیگرد قانونی هستند‌.


به گزارش خط قرمز، حجت‌الاسلام والمسلمین حامد اسدالله‌زاده ضمن تشریح چگونگی ضرب و شتم یک بانوی آمر به معروف گیلان در همان اظهار داشت: ضاربان این بانوی گیلانی افرادی بودند که با کشف حجاب کامل، در مقابل شهرداری خمام در حال رقصیدن بودند.

امام جمعه با بیان اینکه عوامل ضرب و شتم این بانوی آمر به معروف دارای سه خودرو بودند که از این میان دو خودرو بومی و یک خودرو مربوط به مسافران بود گفت: زمانی که این بانوی مومنه به خانم‌های بی‌حجاب در حال رقص تذکر رسانی می‌دهد سه نفر از آن‌ها به وی حمله کرده و تلاش می‌کنند تا چادر او را از سرش بردارند.

اسدالله‌زاده افزود: در ادامه یکی دیگر از این خانم‌ها از پشت به این بانوی محجبه حمله کرده و او را به زمین می‌زند و زمانی که متوجه تلاش وی برای تماس گرفتن با نیروی انتظامی می‌شوند تلفن همراه او را نیز می‌شکنند.

وی تصریح کرد: یکی از مردان متخلف در این ماجرا نیز قصد حمله به این بانوی آمر به معروف را داشت که فرزند ۱۰ ساله این بانوی مومنه مانع اقدام او می‌شود در این حین این کودک نیز مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.

امام جمعه خمام با اعلام اینکه در حال حاضر افراد حاضر در یکی از خودرو‌های مختلف دستگیر شدند خاطرنشان کرد: دو خودروی متخلف دیگر متواری بوده و تحت پیگرد قانونی هستند.

اسدالله‌زاده ضمن درخواست از مراجع قضایی جهت رسیدگی جدی به چنین اقدامات هنجارشکنانه‌ای ابراز داشت: توقع میرود تا در چنین مواردی دستگاه قضایی و دادستانی به عنوان مدعی‌العموم ورود کند.

به گزارش بسیج، طی روز‌های گذشته یک بانوی آمر به معروف و فرزندش به دلیل انجام تذکر لسانی در راستای ترویج فرهنگ حجاب، توسط عده‌ای هنجارشکن در شهر خمام مورد ضرب و شام قرار گرفتند.

بازدیدها: 929

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *