کد خبر: 11941
تاریخ انتشار: 24/بهمن/1397 - ساعت : 23:45

جزئیات بودجه ۴۷ میلیارد و نهصد میلیون تومانی‌خدمات شهری شهرداری رشت

جزئیات بودجه ۴۷ میلیارد و نهصد میلیون تومانی‌خدمات شهری شهرداری رشت

معاون خدمات شهری شهرداری رشت از پیش‌بینی بودجه ۴۷ میلیارد و نهصد میلیون تومانی برای خدمات شهری شهرداری رشت در سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش خط قرمز، علی مقصودی با اشاره به بودجه حوزه خدمات شهری شهرداری در سال ۹۸ اظهار کرد: تمام تلاش خود را به منظور تدوین بودجه ای واقع‌بینانه در سال ۹۸ برای شهرداری رشت به کار گرفته ایم.
مقصودی با بیان اینکه حوزه پسماند از اولویت‌های حوزه خدمات شهری در بودجه سال ۹۸ شهرداری رشت است، افزود: نقاط ضعفی در اساسنامه سازمان پسماند شهرداری رشت وجود داشته و گسترش کارخانه کودآلی در بودجه سال ۹۸ شهرداری از جمله پروژه های اولویت دار این حوزه است.
وی به بودجه در نظر گرفته شده برای حوزه خدمات شهری شهرداری رشت در سال ۹۸ اشاره کرد و گفت: ۴۷ میلیارد و نهصد میلیون تومان بودجه برای این حوزه در سال ۹۸ در نظر گرفته شده است.
مقصودی احداث کمپینگ برای مسافرین را از جمله پروژه های سال آینده حوزه خدمات شهری دانست و بیان کرد: برای این پروژه یک میلیارد تومان پیش‌بینی شده بود که با توجه به انقباضی بسته شدن بودجه شهرداری در نهایت سیصد میلیون تومان از این مبلغ تایید شد.
معاون خدمات شهری شهرداری رشت خرید سطل های زباله مکانیزه ، جمع آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در رشت را از دیگر پروژه‌های‌حوزه خدمات شهری‌شهرداری رشت دانست و تصریح‌کرد: در راستای‌جمع‌آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب در رشت به مباحثی از جمله فنس کشی محل ساماندهی، عقیم سازی، واکسینه کردن و غیره نیز توجه داریم.
مقصودی با اشاره به اعتبار اختصاص یافته به مسئله پاک سازی زرجوب و گوهررود در بودجه سال ۹۸ شهرداری رشت افزود: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده برای پاک سازی این دو رودخانه که حدودا سی کیلومتر هستند به سه میلیارد تومان اعتبار در سال ۹۸ نیاز داریم.
وی در پایان با ابراز گلایه از روند احداث سرویس‌های بهداشتی در رشت گفت: برای احداث و راه‌اندازی سرویس‌های بهداشتی در برخی از مناطق رشت دوازده میلیارد تومان اعتبار در بودجه سال ۹۸ شهرداری اختصاص یافته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *