به گزارش خبرنگار کاشف اسرار،ماموران پلیس راهور با استقرار در خروجی های شهر رشت و افسران پلیس راه به همراه عوامل تحت فرمان با مسدود کردن راههای مواصلاتی و کمال تواضع و ادب از خروج بی مورد خودروهای نقلیه خودداری می کنند.

ورودی‌ های رشت بر روی مسافران و گردشگران بسته است و صرفاً افراد بومی ساکن شهر و شهرستان مجاز به ورود بوده و ورود افراد غیرساکن اکیداً ممنوع است.

بنا به مشاهدات خبرنگار ما ،اغلب رانندگان و سرنشینان وسایل نقلیه از ممانعت خروج وسایل نقلیه برای کنترل ویروس کرونا تمکین می کنند ولی قلیل هدایت کنندگان وسایل نقلیه ای که در برابر امر ماموران تمکین ندارند با هشدار جریمه ۵ میلیون ریالی مواجه و مجبور می شوند به داخل شهر باز گردند.

خودرو رانندگان متخلف از این مقررات به مدت یک ماه با دریافت کلیه هزینه‌های جانبی توقیف و جریمه ۵۰۰هزار تومانی برای مالکان این خودروها اعمال خواهد شد

رانندگان وسایل نقلیه ای که در ذهن خودشان تصور کردند با عبور از جاده های فرعی می توانند از شهر و شهرستان رشت خروج یابند با ممانعت گشت های متعدد پلیس مواجه شده اند و این امر هم چنان تا غروب امروز استمرار دارد.

ماموران پلیس که برای کنترل خروج خودروها دچار خستگی شده اند ،حنجره،دست و پا آنان درد گرفته ولی هم چنان جان فشانی می کنند و حتی از طلوع آفتاب روز جاری از منزل خودشان خارج شده اند خانواده را ندیده اند و نهار را به صورت سرپائی در هوای سرد سپری کرده اند که بعد از ظهر امروز همراه با باران شده است.

پایگاه خبری کاشف اسرار از رانندگان وسایل نقلیه که به صورت غیر مجاز خواستار خروج از رشت دارند درخواست دارد بر درخواست خودشان اصرار نورزند تا سبب خستگی مضاعف ماموران پلیس نشوند.

معاون هماهنگی فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان ظهر امروز با حضور در میدان گیل رشت که توسط ماموران پلیس راهور و پاسگاه انتظامی بر روی خودروهای مشمول طرح بسته شده،بازدید .

سرهنگ “حسن حسن پور” نحوه مواجه شدن ماموران پلیس با رانندگان خودروها مشاهده و از زحمات کادر پلیس قدر دانی کرد و خدا قوت گفت.