کد خبر: 12601
تاریخ انتشار: 7/اسفند/1397 - ساعت : 13:35

تکریم ارباب رجوع نماینده اقتصاد و دارایی گیلان در اداره کل ورزش با در بسته

تکریم ارباب رجوع نماینده اقتصاد و دارایی گیلان در اداره کل ورزش با در بسته

خط قرمز : امروز سه شنبه روز ملاقات عمومی نهادها و سازمان هاست و بی تردید می بایست درهای اتاق مسئولان به روی مردم باز باشد تا در روز معین سریعتر و مطلوب‌تر به مشکلات مردم رسیدگی و به تقاضای آنها پاسخ دهند. اما نماینده اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان در اداره کل ورزش (ذیحساب)، تکریم ارباب رجوع را با درهای بسته پاسخ میدهد و روز ملاقات عمومی برای او صرف نشده است .
برای پرداخت حق اشتراک و آبونمان یکساله به ذیحساب اداره کل ورزش و جوانان گیلان مراجعه کرده ایم وی پرداخت حق آبونمان به نشریات و روزنامه ها را دارای منع قانونی می‌داند اما این در حالی است که قانون پرداخت وجه به روزنامه‌ها ،نشریات و رسانه را در صورت لزوم مجاز می‌داند و در قانون آمده است که در صورت الزام بلامانع است. این بلامانع بودن توسط بالاترین پست سازمانی مورد تایید قرار می‌گیرد اما این در حالی است که ذیحساب اداره کل ورزش و جوانان گیلان علی رغم تایید مدیرکل ورزش گیلان از پرداخت حق اشتراک و مطالبات رسانه ها جلوگیری می کند.
وقتی نماینده اداره کل امور اقتصاد و دارایی استان در اداره کل ورزش (ذیحساب) به خوبی معنای تکریم ارباب رجوع و روز ملاقات عمومی را نمی داند چگونه می تواند به خوبی از قوانین مطلع باشد .

استاندار گیلان در همایش ها و جلسات مختلف به تکریم ارباب رجوع و روز ملاقات عمومی تاکید داشته است اما در سازمان ، نهادها و ادارات کسانی هستند که تمام تلاش ها را زیر سوال می برند و موجب نارضایتی مردم می شوند .آقای مسؤول منصف باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *