خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

توزیع 1300 بسته غذایی بین خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا توسط نیروی انتظامی گیلان


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: ناجا در دو مرحله حدود هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی را بین خانواده‌های محروم در گیلان توزیع کرد.


سرهنگ مجید رسول‌زاده فرساد با بیان اینکه نیروی انتظامی نیز در راستای اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه نقش داشته و به یاری نیازمندان شتافته است اظهار داشت: ناجا در دو مرحله هزار و 300 بسته غذایی و معیشتی را بین خانواده‌های محروم و یا آسیب‌دیده از کرونا در گیلان توزیع کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان فرمایشات مقام معظم رهبری در نیمه شعبان امسال در باب اهمیت کمک به محرومان و خانواده‌های آسیب‌دیده از بحران شیوع کرونا در کشور را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: خانواده بزرگ و خدوم نیروی انتظامی نیز در لبیک به این فرمایشات ارزشمند به میدان خدمت‌رسانی به مردم پیوست.

رسول‌زاده فرساد در تشریح بیشتر اقدامات نیروی انتظامی استان گیلان در جریان رزمایش مواسات و همدلی در استان تصریح کرد: در مرحله نخست این رزمایش نیروی انتظامی هزار بسته غذایی را با حضور فرمانده انتظامی و سایر کارکنان و پرسنل خود تهیه و با کمک نهاد کمیته امداد استان در بین خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا توزیع کرد.

وی با تأکید بر اینکه هزینه تهیه هزار بسته غذایی ویژه توزیع در بین خانواده‌های آسیب‌دیده از محل کمک‌های پرسنل نیروی انتظامی استان گیلان تأمین شد ابراز داشت: در مرحله دوم این کمک‌ها نیز 300 بسته معیشتی شامل اقلام و کالاهای اساسی و ضروری زندگی تأمین و در بین خانواده‌های محروم و نیازمند استان گیلان توزیع شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان همکاری و مشارکت بسیار بالای پرسنل نیروی انتظانی استان در جهت اجرای رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه را بسیار خوب و قابل ملاحظه ذکر کرد و بیان داشت: نیروی انتظامی در هر شرایطی خود را خدمت‌رسان به مردم می‌داند و در بحران کرونا نیز برای حمایت از آنان در صحنه حاضر بود.

رسول‌زاده فرساد با اشاره به اینکه برای عبور از شرایط کنونی و بحران شیوع ویروس کرونا باید آحاد مردم جامعه با هم اتحاد داشته باشند خاطرنشان کرد: اگر توصیه‌ها و هشدارهای وزارت بهداشت و درمان در مورد عدم انجام سفرهای بین استانی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی جدی گرفته شود سریع‌تر می‌توانیم با این بیماری مقابله کنیم.

وی ورود گردشگران و مسافران به استان گیلان به ویژه در تعطیلات عید سعید فطر امسال را مورد توجه قرار داد و با تأکید بر اینکه هرگونه بی‌توجهی به هشدارهای ستاد ملی مقابله با کرونا تبعات خطرناکی در بر دارد افزود: امیدواریم در چند روز آینده مردم تا جای ممکن از سفر خودداری کنند تا شاهد اوج گرفتن مجدد ویروس کرونا نباشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *