خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

توزیع ۸۰ بسته حمایتی لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند


رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان از توزیع ۸۰ بسته حمایتی لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی (ع) خبر داد.


سرهنگ عباس حسینی در گفت و گو با خبرنگار بسیج در رشت با اشاره به توزیع ۸۰ بسته حمایتی لوازم التحریر به دانش آموزان نیازمند اظهار کرد: سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی (ع) با همکاری و همت فرماندهان محترم پایگاه‌ها مدیران کل و روسای سازمان‌های استان گیلان و همچنین بسیجیان عزیز ادارات کل ۸۰ بسته حمایتی لوازم التحریر به ارزش صد میلیون ریال در بین دانش آموزان نیازمند استان گیلان توزیع کرد.

وی افزود: این بسته‌های حمایتی شامل کیف، انواع دفتر، خودکار، مداد، مداد رنگی، قمقمه، جامدادی، پاک کن و … برای دانش آموزان مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان هم دخترانه و هم پسرانه تهیه شده است.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هزینه این بسته‌ها به صورت شخصی و توسط بسیجیان خیر تهیه شده گفت: در این کار خیر به هیچ وجه از منابع دولتی استفاده نشده است.

وی با اشاره به اینکه به نوکری مردم افتخار می‌کنیم افزود: محرومیت زدایی و کمک به مردم و کاهش مشکلات آن‌ها یکی از وظایف سپاه و خصوصاً سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان است.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با تقدیر از خیران گفت: از زحمات تمامی بسیجیان خیر و از پشتیبانی همه مدیران کل، روسای سازمان‌ها و نهاد‌های اجرایی استان گیلان و همچنین از پیگیری‌های فرماندهان محترم پایگاه‌ها بابت این کار خداپسندانه تقدیر و تشکر می‌کنم.

حسینی با اشاره به اینکه خدمت به خلق خدا در فرهنگ و تعالیم قرآن و عترت ارزش و ثواب فراوانی دارد افزود: باید گره گشایی و رفع نیاز از نیازمندان و برادران دینی تبدیل به یک ارزش و یک فرهنگ عمومی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *