کد خبر: 34046
تاریخ انتشار: 24/اردیبهشت/1399 - ساعت : 09:26

توزیع بیش از ١١ هزار و ۵۰۰ سبد کالا بین مددجویان بهزیستی گیلان

توزیع بیش از ١١ هزار و ۵۰۰ سبد کالا بین مددجویان بهزیستی گیلان


مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: در اجرای رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری تاکنون افزون بر ١١ هزار و ۵۰۰ سبد کالا بین مددجویان بهزیستی استان توزیع شده است.


دکتر حسین نحوی نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان سبد کالا به ارزش ٢ میلیارد و ٣٤٩ میلیون تومان بین اقشار تحت پوشش بهزیستی و نیازمندان توزیع شده است.

وی اظهار داشت:این اقلام توسط نیکوکاران در موسسات خیریه، نهادها، انجمن‌ های نیکوکاری، تهیه و در قالب سبد کالا بین مددجویان در سطح گیلان توزیع گردید.

وی خاطر نشان کرد: کمک های نقدی مردم به بهزیستی استان نیز در این راستا یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بود که البته جمع آوری کمک ها و مشارکت ها مردمی همچنان ادامه دارد.

وی با قدردانی از کمک ها و مشارکت های مردمی، از خیران خواست تا کمک های نقدی خود به مددجویان بهزیستی را از طریق واریز به شماره کارت مجازی ۶۳۶۷۹۵۷۰۸۷۸۲۲۶۳۶ و یا شماره حساب مشارکت های مردمی بهزیستی استان ۴۱۵۲۰۳۴۵۴۱۵۲۹۹۴۴ یا شماره شبا ۷۷۰۱۰۰۰۰۴۱۵۲۰۳۴۵۴۱۵۲۹۹۴۴ ir نزد بانک مرکزی به نام مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان یا شماره‌گیری کد دستوری #۵۰۰*۶۶۵۵* از طریق تلفن همراه برای نیازمندان اهداء کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *