کد خبر: 56343
تاریخ انتشار: 15/مرداد/1401 - ساعت : 14:27
گروه : اقتصادی

تهیه طرح هادی در 141 روستای بالای 20 خانوار شهرستان صومعه سرا

تهیه طرح هادی در 141 روستای بالای 20 خانوار شهرستان صومعه سرا

مراسم تکریم و معارفه سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان صومعه سرا با حضور صفاتی فرماندار شهرستان ، مهندس دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، حجت الاسلام و المسلمین قربان پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و معاونین این نهاد در فرمانداری شهرستان صومعه سرا برگزار شد.
در ابتدا مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان ضمن تسلیت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی به ظرفیت ها موجود شهرستان صومعه سرا در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: ظرفیت ها و پتانسیل های بالای این شهرستان به ویژه در حوزه گردشگری، موجب شده که اجرای پروژه های عمرانی متعدد و توسعه و آبادانی روستاهای این شهرستان، اهمیت ویژه ای داشته باشد. وی ضمن تشکر از همکاری ها و تعاملات فرماندار شهرستان با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان، افزود: خوشبختانه فرمانداری صومعه سرا در رفع مشکلات روستائیان ، بخصوص در بخش عمران و آبادانی روستاها همکاری تنگاتنگی با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دارد. وی افزود: شهرستان صومعه سرا دارای 152 روستا می باشد که از این تعداد 141 روستا بالای 20 خانوار بوده و شاخص تهیه طرح هادی شهرستان 100درصد است مهندس دائمی شاخص ملی اجرای طرح هادی را 50درصد بیان کرد و گفت: این شاخص در شهرستان صومعه سرا 51 درصد است مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان افزود در 71 روستای بالای 20 خانوار شهرستان این طرح اجرا گردیده است.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین قربان پور به اهمیت عدالت و تعهد در دین اسلام اشاره کرد و گفت: داشتن تعهد و عدالت سازمانی از نکات برجسته و شاخص هر مدیر و مسئولی در سازمان به شمار می آید که برای تحقق اهداف باید در رفتارها و روابط سازمانی مورد توجه قرار گیرد. مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با اشاره با حساب 100 حضرت امام (ره) گزارشی در خصوص عملکرد انجمن خیرین مسکن ساز استان ارائه نمود و خواستار تقویت حساب 100 امام (ره) و تشکیل هیات امناء این حساب در شهرستان شد.
سپس مهدی صفاتی فرماندار شهرستان صومعه سرا با ابراز رضایت از عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و شهرستان، این نهاد را یکی از دستگاه های موفقی دانست که به خوبی وظایف خود را به انجام رسانده است. وی نقش و جایگاه ویژه بنیاد مسکن در امر محرومیت زدایی و خدمت رسانی به روستاها را بسیار مهم و ارزشمند دانست و گفت: مجموعه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان دارای توان فنی، تجربه و تواضع و تسلط کاری بالایی هستند که به خوبی توانسته اند زمینه های رشد و توسعه استان را فراهم نمایند، که بایستی دستگاه های اجرایی از ظرفیت و پتانسیل های این نهاد در حوزه های مختلف به خوبی استفاده نمایند.
فرماندار صومعه سرا به زحمات مهندس جوادی در دوران مدیریتی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان اشاره کرد و گفت: امیدوارم مدیریت جدید با تعاملات سازنده بتواند گام های موثرتری در راستای پیشرفت و آبادانی این شهرستان بر دارد.
در پایان، مهندس اسماعیل صبور بعنوان سرپرست بنیاد مسکن شهرستان معرفی و از خدمات مهندس رضا جوادی تقدیر و تشکر گردید.

برچسب ها : عدالت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *