کد خبر: 33529
تاریخ انتشار: 7/اردیبهشت/1399 - ساعت : 21:03

تلاش شهرداری رشت برای مشارکت در اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه

تلاش شهرداری رشت برای مشارکت در اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه


در احادیث و روایات ائمه اطهار(ع) کمک و همدلی با نیازمندان خیلی مورد توجه قرار گرفته و از حسنات و برکات این اقدام خدا پسندانه در ماه مبارک رمضان بسیار سخن گفته شده است.


امسال که ماه رمضان متفاوتی را با شیوع یک ویروس خطرناک به نام کرونا تجربه می کنیم نیاز به همدلی را نیز بیش از پیش درک می نماییم و در چنین شرایطی با روشن بینی مقام‌ معظم رهبری در پیشنهاد به همه مردم برای کمک به نیازمندان و رزمایش مواسات، هر یک از آحاد جامعه می توانند بیش از پیش از فیوضات این ماه خدا بهره ببرند.

رهبر معظم انقلاب فرمودند که ماه رمضان، ماه کمک به مستمندان است و چه خوب است که یک رزمایش گسترده ای برای کمک به آنها به وجود بیاید برای مواسات و همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا.

با این پیام همه نیروهای وفادار به نظام و انقلاب و نیروهای جهادی و انقلابی به ویژه همکاران در شهرداری رشت آستین همت را بالا زده و دست به کار فعالیت می کنند. حالا همه در تلاش هستند به سهم خود بهترین ها را در ماه مبارک رمضان امسال در کمک به نیازمندان رقم بزنند.

یکی از این اقدامات اطعام نیازمندان، مستمندان و همچنین پاکبانانی است که در شیفت های شب برای خدمت به شهروندان تلاش می کنند.

با انجام این اقدامات شهرداری رشت به سهم خود در اجرای رزمایش مواسات سهیم شده و در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در ماه میهمانی خدا تلاش کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *