خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

تقدیر از قهرمان ۷۷ ساله ای که مدال های کشوری و آسیایی کسب می‌کند


قهرمان وزنه برداری و پاورلیفتیگ گیلانی با کسب ۱۴۵ مدال آسیایی، کشوری و استانی بی رقیب در ورزش همچنان مدال‌آوری می کند .


به گزارش خط قرمز ،  این قهرمان پرآوازه که رهاوردی از جهت درآمدزایی در ورزش نداشته است،هدف از باقی ماندن و تداوم فعالیت ورزشی را سلامت جسم و برخورداری از روحیه مبارزه جویی عنوان کرد و گفت: از مدیرکل ورزش و جوانان که از تلاش‌های چند ده ساله ام با اهدا لوح تقدیر، قدردانی کرده است تشکر می‌کنم و این حرکت وی را که اولین مدیر بانوی کشور است مایه فخر و سرافرازی گیلانیان می‌دانم .

علی حیدر ثاقب، ورزش را مایه امیدبخشی و کسب روحیه بیشتر برای کار و فعالیت هدفمند دانست و افزود: جوانان با ورزش می‌توانند هم به آینده خود امیدوار شوند و هم اینکه قادر خواهند بود در کارهای پیش رو استقامت و پایداری بیشتری داشته باشند.

وی که اکنون در ۷۷سالگی همچنان قادر است ۱۵۰کیلولیفت و ۱۳۰ کیلوگرم اسکات انجام دهد ،تداوم موفقیت های ورزشی خود را به سخت کوشی و تحمل آسیب های ورزشی در سال های متمادی برشمرد و خاطر نشان کرد : برای سالم ماندن و دوری از بیماری راهی جز پرداختن به ورزش وجود ندارد .

مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان نیز لازمه موفقیت‌های مستمر و پایدار را بهره مندی از تجارب چنین پیشکسوتانی که در هر شرایطی به ورزش می پردازند، یاد کرد و گفت: اگر دانش آموختگی را باتجربه بیامیزیم بدون تردید شاهد موفقیت های پایدار در هر حوزه ه ای از فعالیت های ورزشی و اجتماعی خواهیم بود .

بازدیدها: 208

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *