کد خبر: 14368
تاریخ انتشار: 5/فروردین/1398 - ساعت : 11:47

تقدیرعضو شورای شهر رشت از زحمات پاکبانان و کارگران زحمتکش شهر رشت

تقدیرعضو شورای شهر رشت از زحمات پاکبانان و کارگران زحمتکش شهر رشت

محمد حسن علیپور عضو شورای شهر رشت در دومین روز از سال ۹۸ با حضور در کنار‌ کارگران و پاکبانان زحمت کش شهری، ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزیشان، سال نو را به آنها تبریک گفت.

به گزارش خط قرمز ، وی از حمایت همه جانبه خود در برابر حق و حقوق کارگران سخن گفت و خود را یار همیشگی آنها دانست.
علیپور در این دیدار با اشاره به وضعیت بیمه تکمیلی کارگران بیان داشت: در بودجه امسال پرداخت ۵۰ درصدی بیمه تکمیلی کارگران را مصوب و در دستور کار شهرداری قرار دادیم.
وی ضمن تشکر از پیگیریهای سرپرست شهرداری رشت در خصوص پرداخت به موقع حقوق کارگران اذعان داشت: پیمانکاران باید دلسوز کارگران باشند و به آنها توجه بیشتری نمایند.
محمد حسن علیپور به بدهکاری شهرداری رشت به پیمانکاران فضای سبز اشاره کرد و افزود: به واسطه بدهی های شهرداری، ادامه کار برای عده ای از پیمانکاران امکان پذیر نبود اما به یاری خدا و پیگیریهای سرپرست شهرداری رشت، حقوق ها پرداخت شد.
عضو هیئت رییسه شورای شهر رشت تاکید کرد: تلاش شورای پنجم سامان دهی نیروهای حجمی، شفاف سازی حقوق ها و اضافه کارها و همچنین پیگیری مطالبات آنهاست.
علیپور افزود: هر شهرداری پای کار بنشیند خواسته من بحث رفاهی، مطالبات و سامان دهی کارگران زحمتکشی است که شبانه روز برای زیبایی این شهر در حال تلاش هستند.
وی در پایان خواستار حضور و دیدار اعضای شورای شهر از تلاش ها و زحمات پاکبانان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *