کد خبر: 3794
تاریخ انتشار: 7/آبان/1397 - ساعت : 00:36

تشييع پيكر پاك و مطهر شهيد “حسن پاينده” همزمان با شب اربعين حسيني در رشت و لاهيجان

تشييع پيكر پاك و مطهر شهيد “حسن پاينده” همزمان با شب اربعين حسيني در رشت و لاهيجان

معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي استان از برگزاري مراسم تشييع پيكر پاك و مطهر “شهيد حسن پاينده” در روز دوشنبه، 7 آبان خبر داد.
به گزارش خط قرمز  پليس سرهنگ حيدر محمدي، ضمن تبريك و تسليت شهادت مجاهد عرصه نظم و امنيت، شهيد حسن پاينده گفت: نيروي انتظامي براي استقرار نظام ارزشي مبتني بر تعاليم الهي و تأمين نظم و امنيت و خدمت به شهروندان، با اعتقاد قلبي به فرهنگ ايثارگري و شهادت و با تبعيت از سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين عليه‌السلام، قاطعانه در برابر مخلان نظم و امنيت ايستاده است.
وي وجود روحيه شهادت طلبي در بين كاركنان نيروي انتظامي را يك افتخار عظيم و پربركت دانست و گفت: كاركنان نيروي انتظامي در مسير خدمت به مردم و دفاع از جان و مال و ناموس آنها مجاهدانه گام بر مي‌دارند و هيچ افتخاري بالاتر از كسب رضايت پروردگار و خدمت به مردم نيست.
معاون هماهنگ كننده فرماندهي انتظامي گيلان با اشاره به دستگيري عوامل شهادت اين افسر وظيفه‌شناس افزود: با اقدام به موقع و اجراي طرح‌هاي عملياتي، عاملان شهادت شهيد حسن پاينده در همان شب وقوع جرم و قبل از ترك استان در ايست و بازرسي شهرستان رودبار دستگير و در تحقيقات اوليه به جرم خود اعتراف كردند.
سرهنگ محمدي گفت: پيكر پاك و مطهر اين شهيد بزرگوار روز دوشنبه، 7 آبان بر روي دستان مردم شهيدپرور و ولايت‌مدار شهر رشت از مقابل سپاه ناحيه مركزي واقع در پل عراق تا ميدان فرهنگ تشييع و سپس به لاهيجان انتقال مي‌يابد.
وي خاطرنشان كرد: پيكر اين شهيد بزرگوار پس از انتقال به لاهيجان در ساعت 10 از ميدان سپاه آن شهرستان (هلال احمر) به سمت ميدان شهدا تشييع و سرانجام براي به خاكسپاري به زادگاهش واقع در روستاي امام‌ده بخش رودبنه منتقل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *