خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

تحقق عنوان شهر دوستدار کودک در رشت


رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای رشت با اشاره به توجه بیشتر به حقوق قانونی و اجتماعی کودکان افزود: ایجاد فضاهای مناسب کودکان در سطح شهر در راستای تحقق این مهم است.


وی اشاره به ترویج فرهنگ کتابخوانی و تشویق کودکان و نوجوانان به این مهم تصریح کرد: پیشنهاد می کنم ماشین سیار کتاب در پیاده راه فرهنگی رشت با شکلی زیبا و شکیل که مورد پسند کودکان و نوجوانان باشد مستقر شود.

علیرضا حسنی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت نیز در جلسه امروز با اشاره به برنامه های هفته ملی کودک اظهار کرد: جشنواره یک روز با والدین، برپایی تور رشت گردی، عصری با قصه از جمله برنامه های انجام شده به منظور گرامیداشت هفته ملی کودک است.

وی به مشارکت کودکان در جشنواره بازی اشاره کرد و افزود: این جشنواره پیش از شروع ماه محرم برگزار شد و پس از آن تلاش کردیم که تمامی برنامه ها با توجه داشتن به ایام محرم و صفر اجرا شود.

ساخت آشیانه برای پرندگان از برنامه های هفته ملی کودک

حسنی با بیان اینکه ساخت آشیانه برای پرندگان از دیگر برنامه ها در راستای هفته ملی کودک است افزود: این برنامه هفدهم مهر ماه در رشت برگزار می شود.

مدیرعامل اجتماعی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت نیز در این جلسه با اشاره به برگزاری برنامه های بزرگداشت هفته ملی کودک اظهار کرد: روز گذشته طرح شهردار مدرسه را پیگیری کردیم و به زودی این طرح در مدارس رشت اجرایی می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *