کد خبر: 57854
تاریخ انتشار: 26/آبان/1401 - ساعت : 18:39

تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن سراسری فراجا

تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن سراسری فراجا

مراسم اختتامیه بیست‌وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان پایور و وظیفه انتظامی جمهوری اسلامی ایران با حضور سردار حسین اشتری، فرماندهی انتظامی کشور در سالن شهدای ناجا رشت برگزار شد.

فرماندهی انتظامی استان گیلان در این مراسم با بیان اینکه میزبان این دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم نیروهای فراجا در گیلان بودیم، اظهار کرد: این دوره از مسابقات با حضور ۳۰۰ نفر از نیروهای فراجا سراسر کشور در منطقه زیباکنار رشت برگزار شد.

سردار عزیزالله ملکی با اشاره به اینکه در سال جاری تعداد دو هزار و ۶۰۰ دوره آموزشی قرآن کریم را در گیلان داشتیم، بیان کرد: تعداد یک هزار ۹۹۱ نفر در این دوره‌ها شرکت داشتند در ایام ماه مبارک رمضان نیز مراسم روزانه جزء خوانی قرآن کریم را نیز در گیلان برگزار کردیم.

وی با بیان اینکه ۶ مرحله طرح مواسات و همدلی مومنانه را در گیلان اجرایی کردیم، افزود: توسعه و تجهیز پنج دارالقرآن، آموزش حفظ برای هزار و ۹۹۱ نفر از کارکنان و خانواده ها از دیگر اقدامات بوده است.

ملکی همه تمهیدات لازم برای میزبانی مطلوب فراهم شده است، گفت: علی رغم همه دسیسه‌های دشمن در این دو ماه و وجود فراخوان‌ها، با امنیت کامل این دور از مسابقات سراسری قرآن کریم فراجا را در استان آغاز می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه به برکت خدمت به زائران اباعبدالله الحسین (ع) پوزه دشمنان را به خاک مالیدیم، افزود: نیرو‌های فراجا در گیلان با تمام قدرت در میدان هستند و جهت برقراری امنیت و آسایش مردم با تمام توان ایستاده‌اند.

در انتهای این مراسم از خانواده شهید مهدی کامور آستانه، شهید مدافع امنیت فراجا و قهرمانان مسابقات سراسری قرآن کریم فراجا تجلیل شد.

برچسب ها : انتظامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *