خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

تبریک دوستار به مناسبت آغاز سال تحصیلی به دانشجویان جدیدالورود


دکتر‌محمد دوستار، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان، پیام خوشامدگویی به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید منتشر کرد.


متن پیام دوستار به این شرح است:

به نام خداوند جان و خرد     گزین برتر اندیشه برنگذرد

با فرارسیدن بهار علم و سال تحصیلی جدید، شروع دوباره و پرانرژی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی، در مسیر پیشرفت علمی و توسعه پایدار و رشد و تعالی در جامعه اسلامی آغاز می.شود. این ایام سرآغاز دوره‌ای است که دانش پژوهان و جویندگان علم راه را بر خود هموار نموده و با بهره‌گیری از دانش اساتید خویش را برای ایفای نقشی اثرگذار در آینده جامعه مهیا می‌سازند.

دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به عنوان نهادی آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و کارآفرینی و همچنین کانون تفکر و جوشش فکری در جامعه محسوب شده و در این راستا بر یکایک اعضای جامعه دانشگاهی فرض است که با ایجاد فضایی همراه با نشاط، در مسیر پویایی علمی و فرهنگی هم راستا با رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در محیط دانشگاه تلاش نمایند.

آغاز سال تحصیلی را به جامعه دانشگاهی، به خانواده بزرگ علم و فرهنگ و بویژه دانشجویان جدیدالورود، که برای نخستین بار به محیط مقدس دانشگاه گام نهاده‌اند صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال موفقیت، بهروزی و سعادت را آرزومندم.

امید است به فضل الهی، در طول سال تحصیلی جدید در جهت تهذیب، خود سازی و علم اندوزی، تلاش مضاعف نموده و در آینده با علم و معرفت بیشتر در جهت پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی مثمر ثمر باشیم.

همچنین امید است دانشجویان گرامی جدیدالورود در سال تحصیلی پیش رو با تلاش، کوشش و انگیزه‌ والای دانش طلبی، در جهت ارتقای سطح علمی و تعمق باورهای دینی و توانایی های فرهنگی گامهای موثری بر‌دارند.

دکتر محمد دوستار

دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *