کد خبر: 23713
تاریخ انتشار: 24/مرداد/1398 - ساعت : 20:47

تاکید شهردار رشت بر استفاده از ظرفیت سمن ها در موضوعات مربوط به مدیریت شهری

تاکید شهردار رشت بر استفاده از ظرفیت سمن ها در موضوعات مربوط به مدیریت شهری


در نشست روز چهارشنبه تشکل های غیر دولتی و سازمان های مردم نهاد، در فرمانداری شهرستان رشت، دکتر ناصر حاج محمدی در سخنانی بر لزوم بهره گیری از ظرفیت این تشکل ها در اداره امور شهر رشت تاکید کرد.


در این نشست که در تالار اجتماعات فرمانداری شهرستان رشت برگزار شد، وی با اشاره به نقش مهم تشکل های غیردولتی در جلب مشارکت های اجتماعی گفت: ما باید بتوانیم از توانمندی ها و پتانسیل این تشکل ها برای ساماندهی مسائل و مشکلات شهری به خوبی بهره ببریم.

شهردار رشت افزود: اعضای سازمان های مردم نهاد می توانند در زمینه هایی که به مدیریت شهری مربوط می شود اعم از ساماندهی سگ های ولگرد، حفاظت از محیط زیست و فضای سبز شهری، مدیریت پسماندها، آموزش تفکیک زباله از مبدا، کمک به بهبود وضع سامانکده و بسیاری از مسائل مرتبط با مدیریت شهری به ما کمک کنند.

وی خاطر نشان کرد: ما حصل کار این عزیزان قطعاً به جلب و جذب مشارکت های مردمی و افزایش اعتماد و اطمینان شهروندان به شهرداری می انجامد.

شهردار رشت گفت: هر قدر این تشکل های غیردولتی فعال تر و پویاتر باشند نتیجه کار آنها بیشتر برای مدیران شهرداری مفید و ملموس خواهد بود.

گفتنی اینکه در این نشست علاوه بر فرماندار شهرستان رشت، شهردار این شهر، معاون سیاسی فرماندار شهرستان رشت، اعضای تشکل های مردم نهاد، برخی از مدیران شهری و علیزاده معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *