کد خبر: 24037
تاریخ انتشار: 3/شهریور/1398 - ساعت : 15:56

تاکید بانوی متولی ورزش گیلان به حمایت از دولت

تاکید بانوی متولی ورزش گیلان به حمایت از دولت


مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه حوزه ورزش گفت: وظیفه ما این است که به عنوان یک گیلانی و ایرانی از دولت و برنامه های آن حمایت کنیم و برای حوزه ورزش استان نیز رویدادهای مهمی پیش بینی و برخی از این رویدادها بنا به تقویم ورزشی اجرایی شده است.


مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان ضمن تبریک روز خبرنگار به اصحاب رسانه اظهار داشت: اگر چه از روز 17 مرداد و تاریخ پاسداشت روز خبرنگار گذشته است اما بر خود وظیفه می‌دانیم که از زحمات تلاشگران عرصه خبر تقدیر کنیم.

وی افزود: از طرف جامعه ورزشی خسته نباشید می‌گوییم به اصحاب رسانه و به جرات می توان گفت که فعالیت های اصحاب رسانه را نمی توان با عدد و رقم سنجید.

بخشی با اشاره به فراز و نشیب های کار رسانه اذعان داشت: فعالان عرصه خبر باید عشق این کار را داشته باشند و خبر و خبرنگاری ذات هنرمند و دلسوز را می طلبد.

وی با اشاره به فعالیت های اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان از زمان تصدی خود تاکنون گفت: در سال 97 و اوایل سال 98 خوشبختانه روزهای خوبی را در ورزش گیلان داشته ایم و توانستیم  با کمک اصحاب رسانه ایام خوب ورزش گیلان را اطلاع رسانی کنیم و خرسندیم که این تعامل وجود دارد و تمام تلاش‌مان را به خرج می دهیم که تعامل با خبرنگاران را افزایش دهیم .

وی ادامه داد : وظیفه ما این است که به عنوان یک گیلانی و ایرانی از دولت و برنامه های آن حمایت کنیم و برای حوزه ورزش استان نیز رویدادهای مهمی پیش بینی و برخی از این رویدادها بنا به تقویم ورزشی اجرایی شده است.

بخشی با اشاره به برگزاری المپیاد استعدادهای برتر کشور با حضور معاون وزیر ورزش و به میزبانی گیلان در هفته گذشته، اظهار داشت: المپیاد استعدادیابی در 4 رشته ورزشی از مهمترین المپیادهای کشور است که آینده ورزشی کشور ما را با انتخاب ورزشکاران مستعد رقم می زند و ما با توانمندی استان گیلان میزبان این المپیاد و المپیادهای دیگر هستیم .

مدیر کل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه ورزشکاران استان می توانند در میادین بین المللی برای کشورمان خوش بدرخشند، گفت: امیدواریم که شاهد موفقیت ورزشکاران گیلانی در عرصه بین المللی و علی الخصوص المپیک 2020 باشیم چون سالهای زیادی است که پس از کسب مدال المپیک توسط مرحوم نامجو مدال المپیک دیگری که ورزشکاران گیلانی دریافت کنند، نداشته ایم و امیدواریم که در این دوره از مسابقات المپیک ورزشکاران خطه گیلان موفق و پیروز باشند.

بخشی با یادآوری فعالیت های اداره کل ورزش و جوانان عنوان کرد : دو سهمیه المپیک” هادی پور” و “رهبری” از استان گیلان  در سطح بین المللی تقریبا قطعی شده است و امیدواریم که مدال المپیک نیز توسط این عزیزان کسب شود .

وی با قدردانی از اصحاب رسانه افزود : امیدوارم که اصحاب رسانه قوت قلبی برای اداره کل ورزش و جوانان استان باشند و اگر استان گیلان در جایی می درخشد به مدد شما اصحاب رسانه است و امیدواریم که همه ما در هر جایگاهی که قرار داریم موجب اعتلای نام گیلان شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *