کد خبر: 3501
تاریخ انتشار: 3/آبان/1397 - ساعت : 16:35

تاکید استاندار گیلان بر بهسازی و کنترل محورهای مواصلاتی استان

تاکید استاندار گیلان بر بهسازی و کنترل محورهای مواصلاتی استان

استاندار بر ضرورت ایجاد زیرساخت‌های خدماتی در حاشیه ی آزادراه رشت – قزوین و ساماندهی دستفروشان در کنار جاده های اصلی استان تاکید کرد.

به گزارش خط قرمز ؛ دکتر مصطفی سالاری ظهر امروز در شورای ترافیک استان با اشاره بر لزوم ایجاد زیرساخت‌های خدماتی در حاشیه ی آزادراه رشت-قزوین تصریح کرد: در حال حاضر خدمات رفاهی و عمومی آزادراه برای تسهیل سفر مطلوب نیست و باید در خصوص ایجاد کمپ های خدماتی در حاشیه ی آزادراه و ساماندهی فروشندگان سیار مستقر در مسیر رشت-قزوین اقدامات لازم اجرایی شود.

استاندار گیلان با اشاره به استانداردهای موجود در روند احداث آزادراه‌ها بر لزوم وجود پایگاه‌های امداد و نجات ، اورژانس، پمپ بنزین ،کمپ های فنی و مراکز خرید بین راهی اشاره کرد و با بیان اینکه تمامی این قابلیت ها در طرح گیل پارک پیش بینی شده است، از فرماندار رودبار خواست تا با هماهنگی اصناف و دستگاه‌های مرتبط نسبت برای بهبود روند خدمات رسانی جاده ای گام بردارند.

به گزارش خط قرمز استاندار گیلان همچنین به مشکلات مردم شهرستان رودبار ناشی از استقرار ایستگاه عوارضی آزادراه رشت- قزوین در محور امامزاده هاشم اشاره و اضافه کرد: مدیریت آزادراه باید در بستر تعامل با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اقدامات لازم را برای جانمایی عوارضی جدید در آن سوی شهرستان رودبار به عمل آورد.

در ادامه این نشست همچنین در خصوص ساماندهی دستفروشان مستقر در مبادی ورودی استان و شهرستان ها، ایجاد پل روگذر و زیر گذر در محورهای وردی غرب و شرق گیلان و نیز ارتقاء خدمات اورژانس و هلال احمر در معابر درون و برون شهری بحث و بررسی شد.خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *