خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

تئاتر بزرگ الیور تویست در رشت به روی صحنه می رود


تئاتر الیور تویست به نویسندگی و کارگردانی محمد پورجعفری و تهیه کنندگی دکتر حامد پورشعبان براساس رمان جاودانه چارلز دیکنز به روی صحنه می رود.


به گزارش خط قرمز ،محمد پورجعفری کارگردان تئاتر فوق گفت: الیور تویست داستان درد و رنج بچه های یتیمی است که در وضعیت بدی به سر می برند و دراین شرایط همیشه افرادی هستند که ازاین بچه ها سو استفاده می کنندهمچنین در کنار روایت داستان الیور شرایط و اوضاع بد اقتصادی و اجتماعی انگلستان در سال 1838 میلادی نیز به چالش کشیده می شود.
کارگردان تئاتر الیورتویست گفت:در این اثر 4 نسل از بازیگران تئاتر گیلان از جمله علی حاج علی عسکری،علیرضا عیسی پور،مهدی یوسفی زاده،مریم یکتافرد،کسراعقلی مقدم،سعید ایرجی،خاطره عابدی،خشایار گرانسایه،سارا پرستار،سارنگ ثابت،شهاب عزتی،شایان حریری و عرفان اقبالی به همراه 15 نفراز بازیگران کودک و نوجوان ایفای نقش می کنند.
پورجعفری گفت: برای بازی درنقش الیور از بچه های مختلفی تست گرفته شد که درنهایت امیرضا حرفت بخش ضیابری از ضیابر برای این نقش انتخاب گردید.
وی ادامه داد :دوستانی که درپشت صحنه این اثر بزرگ همکاری می کنند عبارتند از: دستیاران:سامان افتخاری،میثم گیلوایی
منشی صحنه:فرناز حسینی،کیانامهدی زاده
مدیرصحنه:ارشیا زمانی،کارن رادمریخی
همیارصحنه:بهادرصالحی
انتخاب موسیقی:مبینا هنرمند حقیقی
طراحی نور:میثم گیلوایی،سامان افتخاری
ساخت تیزر و وله:حمید سمیع
عکاس و تصویربردار:آرمیتاجمالی،سمانه جهانشیری
دوخت لباس:شیرین حسن پور
طراح پوستروبروشور:مهرداد راد می باشند.پورجعفری گفت:جا دارد از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیریت مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا(ص) رشت و همچنین مدیرعامل محترم سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت کمال تشکر را بابت حمایت ازاین اثر داشته باشم.
لازم به توضیح است تئاتر الیورتویست 14 الی 22 مهرماه 1398 ساعت 19:30 در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا (ص) سالن شهید انصاری اجرا خواهد شد. دوستان جهت خرید بلیط میتوانند به سایت هفت ساز مراجعه نمایند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *