کد خبر: 13746
تاریخ انتشار: 25/اسفند/1397 - ساعت : 11:40
گروه : اخبار / اقتصادی

بیش از 50 هزار تن میوه عید براساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار از امروز توزیع می شود

بیش از 50 هزار تن میوه عید براساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار از امروز توزیع می شود

توزیع میوه شب عید از امروز

 معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن، تجارت گفت: افزون بر 50 هزار تن میوه شب عید از امروز (شنبه) 25 اسفند در سراسر کشور بر اساس نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار استان ها توزیع می شود.


به گزارش خط قرمز قبادی دیروز جمعه، 24 اسفند در جمع اعضای اتاق اصناف اسدآباد افزود: میوه تهیه شده شامل سیب و پرتقال است که دستکم با 10 تا 15 درصد زیر قیمت بازار بین مصرف کنندگان توزیع می شود.
وی با بیان اینکه برای تامین مایحتاج مردم هیچ مشکلی نداریم گفت: تمام کالاهای پرمصرف و مورد نیاز کشور برای سال جدید تامین و ذخیره سازی شده است.
قبادی از طرح شفاف سازی بازار خبرداد و گفت: از سال جدید بازرسی ها تشدید شده و مواردی همچون نصب برچسب روی اجناس و ارائه فاکتور به مشتری به صورت قانون درآمده و اجرای آن به شدت رصد می شود.
معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت، معدن و تجارت واگذاری امور تجارت و کسب و کار اصناف به خود این مجموعه را از سیاست های کلان کشوری برشمرد و گفت: در سال جدید مشارکت اصناف در مدیریت بازار افزایش می یابد.
وی برگزار نشدن نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا را در راستای حمایت بازاریان و کسبه دانست و گفت: ما به اصناف ایمان داریم که برای مردم دلسوزتر از ما عمل می کنند و در صورت لزوم با مدیریت خود بازاریان اینگونه نمایشگاه ها برگزار شود.
 قبادی در آستانه سال نو و آغاز سفرهای نوروزی هموطنان، از اصناف خواست با مشتری مداری و رعایت بهداشت و انصاف، خوشنامی را برای شهر و دیارشان به آرمغان آورده و موجب رونق اقتصادی منطقه خود شوند.

برچسب ها : توزیع میوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *