کد خبر: 54197
تاریخ انتشار: 9/اردیبهشت/1401 - ساعت : 11:18
گروه : سیاسی

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان به مناسبت فرارسیدن روز قدس

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان به مناسبت فرارسیدن روز قدس

بیانیه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن روز قدس:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز قدس شریف به عنوان محور وحدت همه مسلمانان و علاقه مندان به آرمان های فلسطین و شناخت دشمنان و هم پیمانان صهیونیست جهانی و اسرائیل غاصب تبدیل شده است.

رژیم غاصب صهیونیستی ترکیبی از خشونت‌، ترور، کشتار و ویرانگری را بر این ملت مقاوم تحمیل می‌کند و غربت و مظلومیت قدس در پس خیانتها و حماقت‌های برخی سازشکاران منطقه دوچندان می‌شود.

جمهوری اسلامی ایران، یک منطق و نگاه دینی، انسانی و حقوق بشری به موضوع فلسطین و مساله حمایت از مردم مظلوم آن دارد و این موضع ثابت و همیشگی است.

اگر چه رژیم کودک کش و ظالم صهیونیستی در سال های اخیر تلاش بسیار نموده تا با خرابکاری در تاسیسات هسته ای و ترور دانشمندان متعهد و انقلابی ما از جمله شهید«محسن فخری زاده» و به شهادت رساندن سپهبد حاج «قاسم سلیمانی»، جریان پیشرفت علمی صلح آمیز ایران اسلامی و یاری ملت های ستمدیده مسلمان منطقه را متوقف و نظام جمهوری اسلامی را تضعیف نماید و با فشار بر ملت مظلوم فلسطین، در محور مقاومت گسست ایجاد کند؛ لیکن قدس شریف و فلسطین امروزه به نماد همبستگی ملت های مسلمان تبدیل شده است و دیری نخواهد پایید که بنیان این رژیم پوشالی را زیر و زبر خواهد کرد.

لذا با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان به درگاه خداوند متعال در ماه پرفضیلت رمضان، از همه گروه‌ها، جریان‌ها، احزاب و تشکل‌ها و مردم شریف، ولایت‌مدار و روزه‌دار استان گیلان دعوت می‌کنیم بار دیگر با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس همراه با ملت بزرگ ایران و آزادی‌خواهان جهان، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب، حمایت خود را از ملت مظلوم فلسطین و همه مسلمین مظلوم جهان و انزجار از صهیونیست‌ها و حامیان آنان را اعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *