کد خبر: 11995
تاریخ انتشار: 27/بهمن/1397 - ساعت : 10:29

به درخواست رییس شورا “میز خدمت” این هفته در مصلی بزرگ رشت برگزار شد

به درخواست رییس شورا “میز خدمت” این هفته در مصلی بزرگ رشت برگزار شد

با حضور رییس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت و مدیران دستگاههای اجرایی “میز خدمت” از سوی شورای اسلامی شهر در مصلی بزرگ رشت برپا گردید.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت – رییس شورا با اشاره به اهمیت حل معضلات شهروندان رشت اظهار داشت: یکی از ماهیت های شورای شهر ارتباط دو سویه با شهروندان است. ارتباطی که مردم مستقیما با منتخبین خود بتوانند گفتگو کنند. بر همین اساس برای پوشش این شکاف بین مجموعه مدیریت شهری و مردم طبق برنامه ریزی ها از سال ۹۶ تاکنون اقدام به برگزاری هفتگی “میز خدمت” در محلات رشت نمودیم.
سید امیر حسین علوی شناخت و مرتفع نمودن بسیاری از مشکلات مراجعین و پاسخگویی صریح و شفاف را از جمله مباحثی دانست که مسئولین سازمانها و ادارات می توانند در “میز خدمت” محلات مد نظر قرار دهند تا ضمن رسیدگی به حوائج شهروندان و ترویج فرهنگ پاسخگویی، بخش اساسی از مشکلات محلات رفع گردد.
رییس شورا در ادامه روند برگزاری “میز خدمت” طی درخواستی از نماینده ولی فقیه استان گیلان و امام جمعه رشت، و موافقت ایشان به منظور فراهم شدن ملاقات مدیران اجرایی با عموم شهروندان “میز خدمت” را قبل از نماز جمعه در مصلی بزرگ رشت برگزار نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *