کد خبر: 14389
تاریخ انتشار: 5/فروردین/1398 - ساعت : 22:00

بهرمندی بیش از 7 هزار نفر از طرح ایمنی و سلامت نوروزی هلال احمر گیلان

بهرمندی بیش از 7 هزار نفر از طرح ایمنی و سلامت نوروزی هلال احمر گیلان

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت:7 هزار و 562 نفر از طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی هلال احمر گیلان بهره مند شدند.

به گزارش خط قرمز ، مهدی ولی پور گفت: از ابتدای اجرای طرح های نوروزی تا سوم فروردین ماه ۷ هزار و ۵۶۲ نفر از اجرای نوزدهمین طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی هلال احمر گیلان بهره مند شدند.
وی افزود : طرح ملی سلامت و ایمنی مسافرین با هدف راهنمایی مسافرین در زمینه ایمنی و سلامت و فرهنگ سازی رانندگی صحیح با حضور یک هزار و۱۱۲ داوطلب جوان به همراه یکصد نفر از کارکنان جمعیت در سراسر استان به مسافرین و هموطنان خدمات ارایه می کند.
ولی پور ادامه داد: در ایستگاه های ایمنی و سلامت آموزش چهره به چهره مباحث امدادی،ایجاد فضای نقاشی جهت استفاده کودکان، تست قند و فشار خون، وزیع بروشورهای آموزشی مسائلی مانند آگاه سازی خانواده ها در مقابل آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد ارایه می شود.
ولی پور اظهار کرد : از آغاز طرح تاکنون بیش از ۱۳هزار بسته آموزشی بین مسافرین توزیع شده و بیش از ۲ هزار نفر به کمپین بهرفت:( بهبود رفتارهای ترافیکی ) پیوسته، ویک هزار و ۳۵۰ نفر از اموزشهای طرح پیمان ( آموزش های پیشگیری از اعتیاد) بهره مند شدند.
وی گفت: یک هزار و ۷۷۹ نفر از خدمات تیم های سحاب ” دوچرخه سوران امداد رسان ” در ۹ شهرستان استان گیلان بهره مند شده و ۳۹۳ نفر نیز از نرم افزار گیلداد ( که قابلیت نصب بر روی تلفن های همراه را داشته و تمامی خدمات مورد نیاز توسط این نرم افزار به مسافرین ارایه می شود ) استفاده کردند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *