کد خبر: 32527
تاریخ انتشار: 5/فروردین/1399 - ساعت : 13:25

برگزاری مهرواره فرهنگی هنری «لبخند بهارانه» در گیلان

برگزاری مهرواره فرهنگی هنری «لبخند بهارانه» در گیلان


مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهر رشت با انتشار فراخوان مهرواره «لبخند بهارانه» به استقبال سال نو می‌رود.


اسفندیار ضیایی  اظهار کرد: این مهرواره فرهنگی و هنری در آستانه سال ۱۳۹۹ نو و به منظور نشاط بخشی افزون‌تر به جامعه و آشنا سازی هر چه بیشتر مخاطبان با نقش سلامتی و تندرستی در ایجاد حس شادی و رضایتمندی و همچنین ضرورت پاسداشت سلامت فردی و اجتماعی در مواجهه با ویروس کرونا برگزار می‌شود.

وی «بهداشت فردی»، «امید به زندگی»، «قدرشناسی از جهادگران عرصه سلامت و ایمنی فردی و اجتماعی جامعه»، «نوع دوستی و مسؤولیت پذیری اجتماعی در مواجهه با بیماری کرونا»، از محورهای موضوعی این رویداد فرهنگی هنری اعلام کرد.

ضیایی تصریح کرد: بر همین اساس مخاطبان گروه‌های سنی کودک، نوجوان و بزرگسال می‌توانند با بهره گیری از تکنیک (روش) آزاد و به صورت فردی، به خلق اثر پرداخته و با ارسال یک اثر در زمینه طراحی، نقاشی، عکاسی، کلاژ، چاپ و متن ادبی در این مهرواره فرهنگی هنری شرکت کنند.

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان ادامه داد: شرکت کنندگان باید نام و نام خانوادگی، گروه سنی، شماره تماس و نشانی و همچنین تصویر اثر حداکثر تا پایان فروردین سال آینده از طریق پیام رسان گپ یا واتس آپ به شماره ۰۹۳۳۵۴۰۰۷۴۹ ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *