خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

برگزاری جشنواره ها با هدف ایجاد اشتغال و حمایت از کارآفرینان در رشت


رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت گفت: برگزاری جشنواره ها با هدف ایجاد اشتغال و حمایت از جوانان و زنان کارآفرین در رشت در دستور کار قرار دارد.


 فاطمه شیرزاد در بازدید از روند برگزاری جشنواره کدو در رشت اظهار کرد: یقینا با تقویت برگزاری جشنواره های بومی ، محلی به اقتصاد شهر کمک می شود.
وی با بیان اینکه برگزاری جشنواره های بومی محلی همواره با استقبال شهروندان مواجه می شود تصریح کرد: برگزاری این جشنواره ها موجب ایجاد نشاط در جامعه شده و همواره با استقبال پُرشوری از سوی شهروندان و علاقمندان به آداب و سنن مردم رشت مواجه می شود.
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای رشت با تقدیر از حضور و فعالیت زنان و جوانان کارآفرین در چهارمین جشنواره کدو در رشت افزود: یقینا با استمرار و هدایت صحیح این جشنواره ها ضمن ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی، درآمد پایدار نیز برای شهر ایجاد شده و متعاقب آن شاهد افزایش حضور گردشگران در فصول مختلف سال در رشت خواهیم بود.
شیرزاد با اشاره به اینکه در رشت ظرفیت برگزاری جشنواره های این چنینی با محوریت موضوعات دیگر نیز وجود دارد گفت: جشنواره گل های شمعدانی و آثار سنتی مختص مردمان رشت در بخش های مختلف پوشاک، موسیقی و … نیز می تواند در این قالب در رشت برگزار شود و این مهم نیازمند برنامه ریزی اصولی و مداوم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *