کد خبر: 13876
تاریخ انتشار: 26/اسفند/1397 - ساعت : 16:54

برنامه بازدید دانش آموزان در شعبه دو تامین اجتماعی رشت برگزار شد

برنامه بازدید دانش آموزان در شعبه دو تامین اجتماعی رشت برگزار شد

با حضور مدیران تامین اجتماعی و آموزش و پرورش استان ، برنامه بازدید دانش آموزان در شعبه دو تامین اجتماعی رشت برگزار شد .
به گزارش خط قرمز – در ادامه برنامه های بازدید های دانش آموزی از شعب تامین اجتماعی که با هدف آشنایی با مفاهیم و تعهدات سازمانی صورت میگیرد ، طی مراسمی با حضور جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی گیلان ، اخلاقی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش ، حسینی رئیس اداره ارزیابی و عملکرد آموزش و پرورش و دکتر آقاجانی رئیس اداره مشارکتهای این مجموعه و قربانزاده رئیس سازمان دانش آموزی گیلان و حدود ٤٠ نفر از دانش آموزان مدرسه دخترانه شهید آرش اطمینان ، آینده سازان ایران اسلامی با کارکردها و ماموریتهای تامین اجتماعی آشنا شدند .

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان در این برنامه با اشاره به اهمیت گردش دنیای کنونی برپایه اطلاعات ، بر ضرورت گسترش آگاهی های عمومی تاکید نموده و اظهار داشت : براین باوریم که فرهنگ سازی و آموزش نسل فردا اساسی ترین اقدام و از مبانی توسعه و الزامات آن است و در این راستا طی تعامل بسیار خوب با سازمان دانش آموزی در سه سال گذشته حدود ٥٠٠٠ نفر از دانش آموزان گیلانی در این طرح شرکت کرده و با وظایف و اهداف تامین اجتماعی آشنا شدند .

جمیل حق پرست در این مراسم با معرفی ساده ای از سازمان تامین اجتماعی ، انواع تعهدات و خدمات آن را تبیین و با ذکر مثالهای روزمره در زندگی کارکردهای آنرا تشریح نمود .

در ادامه این مراسم اخلاقی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان طی سخنانی با قدردانی از این حرکت و پویش زیبا که در راستای افزایش معلومات و دانش فرزندان صورت میگیرد اذعان داشت : آشنایی با سازمانها و مشاغل و تلاش برای فعالیتهای اجتماعی یکی از رویکردهای سالهای اخیر در آموزش و پرورش است و بی تردید دانش آموزان شرکت کننده در این برنامه میتوانند طی سالیان آتی خود از کارکنان یا بیمه شدگان تامین اجتماعی باشند .

ایشان بسترسازی های فرهنگی آموزشی را از الزامات جامعه مدرن برشمرده و خواستار تداوم این حرکت و دقت دانش آموزان برای بهره مندی مطلوب از نکات مطرح شده در این بازدید و اردوی آموزشی شد .

دراین مراسم ضمن پخش کلیپ های معرفی سازمان و آموزشی برای حاضرین ، بسته های فرهنگی مشتمل بر کتابچه ها و بروشورهای راهنما در بین دانش آموزان توزیع گردید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *