خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه موتور سیکلت در محور پونل به رودبارسرای بالا رضوانشهر


سیاوش غلامی سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان از برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه موتور سیکلت در محور پونل به رودبارسرای بالا شهرستان رضوانشهر خبر داد.


سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان با اعلام وقوع این حادثه بیان کرد: در ساعت ۳:۴۵ دقیقه بامداد روز پنجشنبه ۲۹ خرداد ماه سال جاری، گزارش برخورد یک دستگاه خودروی سواری پراید با یک دستگاه موتور سیکلت در محور پونل به رودبارسرای بالا شهرستان رضوانشهر به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام شد.

غلامی با اشاره به اعزام عوامل امدادی به محل حادثه اظهار کرد: بلافاصله پس از دریافت گزارش، یک تیم ۵ نفره از نجاتگران جمعیت هلال احمر به همراه یک دستگاه آمبولانس جهت کمک به مصدومان به محل حادثه اعزام شد.

سرپرست هلال احمر گیلان با اشاره به مصدومان این سانحه اذعان داشت: در این سانحه سرنشین موتور سیکلت مصدوم و پس از انجام اقداماتی همچون تثبیت، بستن کلار، بانداژ، پانسمان و اکسیژن تراپی توسط نیروهای هلال احمر به بیمارستان منتقل شد.

در ادامه غلامی از انحراف یک دستگاه سواری بلیزر در محور توتکابن به بره سر خبر داد و گفت: در ساعت ۰۷:۳۱ روز پنجشنبه ۲۹ خرداد ماه سال جاری از مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اورژانس گزارش انحراف یک دستگاه سواری بلیزر در محور توتکابن به بره سر شهرستان رودبار به مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد.

سیاوش غلامی ضمن اشاره به اعزام عوامل امدادی به محل وقوع حادثه تصریح کرد: بلافاصله پس از دریافت گزارش، ۳ تیم امدادی متشکل از ۱۲ نجاتگر، ۳ نفر از پرسنل جمعیت به همراه ۲ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان گیلان خاطرنشان کرد: متاسفانه ۳ نفر از سرنشینان خودرو پس از وقوع حادثه جان باختند و ۸ نفر مصدوم شدند، که از این تعداد ۷ نفر توسط اورژانس و ۱ نفر توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شدند.

غلامی با اشاره به حفظ ایمنی در سفر یادآور شد: مردم و هم استانی های گرامی برای حفظ ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث رانندگی همواره با سرعت مطمئن رانندگی کنند زیرا سرعت غیر مجاز یکی از عوامل اصلی ایجاد حوادث رانندگی و بروز تلفات جبران ناپذیر ناشی از آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *