کد خبر: 24370
تاریخ انتشار: 10/شهریور/1398 - ساعت : 14:14

بحث درمان یکی از محوریترین موضوعات و الویت بنیاد شهید است

بحث درمان یکی از محوریترین موضوعات و الویت بنیاد شهید است

به همت بلند و قدرشناس بنیاد کل شهید و امور ایثارگران استان گیلان همایش گرامیداشت روز پزشک و تجلیل از پزشکان پایش سلامت برگزار شد.

به گزارش خط قرمز – پاکاری مدیر کل بنیاد شهید گیلان در این همایش با عرض تبریک به مناسبت روز پزشک از تعامل و ارتباط خوب حوزه درمان با بنیاد در جهت تحقق بخشی از رسالت بنیاد شهید تشکر و قدردانی کرد و عنوان کرد که این روز فرصتی برای بازخوانی برنامه هایی انجام شده در حوزه درمان و سلامت است.
وی افزود : بحث درمان امروزه یکی از محوریترین موضوعات و الویت بنیاد شهید است .درمان همیشه با یک حساسیت و توجه خاصی همراه بوده و همیشه از طرف خانواده ها و افراد یکی از مطالبات جدی برای افراد است و بویژه در جامعه هدف ما که امروزه با افزایش میانگین سنی علاوه بر صرف دریافت خدمت از جهت امنیت آرامش روحی و از جهات مختلف نیز جز الزامات و ضروریات میباشد.
پاکاری بیان کرد : بحث درمان همیشه یکی از مسايل و مشکلات و موضوعات مهم جامعه بوده و در جامعه هدف بنیاد نیز همینطور بوده است.
بنیاد شهید و امور ایثارگران با افرادی مواجه است که بخشی از سلامت خود را از دست داده اند و با افزایش سن و گذر زمان این صدمات و عوارض مضاعف میشود بنابراین توجه بیشتری در این حوزه نیاز است .
مدیر کل بنیاد شهید در ادامه از کسانی که در طرح پایش سلامت کمک کردند ونیز از همکاران بنیاد به ویژه حوزه بهداشت و درمان که پشیبان این طرح بوده اند و همچنین از اعضا و کارکنان درمانگاه صابرین تشکر و قدر دانی نمود.
وی ادامه داد : بحث پایش سلامت یکی از طرحهای تحولی بنیاد بوده وبه لحاظ اهمیت و نقش درمان دراستان گیلان به دلایل مختلف میتوانست بهتر این باشد.حوزه بهداشت و درمان در این زمینه وظیفه سنگینی برعهده دارد.در زمینه طرح پایش سلامت وضیعیت استان گیلان رضایت بخش نیست و در این زمینه میتوانیم جایگاه بهتری از لحاظ کمی داشته باشیم.
لازم به ذکر است در پایان جلسه از پزشکان و پشتیبانان طرح پایش سلامت تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *