کد خبر: 12878
تاریخ انتشار: 11/اسفند/1397 - ساعت : 18:53

با اهداء لوح و هدیه ای از اقدامات فرهنگی تامین اجتماعی گیلان تجلیل بعمل آمد .  

با اهداء لوح و هدیه ای از اقدامات فرهنگی تامین اجتماعی گیلان تجلیل بعمل آمد .   

تقدیر معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی از مدیرکل گیلان


 

به گزارش خط قرمز دکتر محمدرضا جعفریان معاون فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با ارسال لوح سپاسی از تلاشها و اقدامات مدیرکل تامین اجتماعی گیلان قدردانی نمود .

 

این لوح در آئین تجلیل از کارفرمایان برتر که با حضور نماینده مردم رشت ، جمعی از مدیران و فعالان تشکلهای کارفرمایی و روسا و مسئولین شهرستانی تامین اجتماعی و کارفرمایان واحدهای صنعتی تولیدی برگزار میگردید توسط مدیرکل فرهنگی اجتماعی کارفرمایان به جمیل حق پرست اهداء شد .

 

دراین لوح آمده است : تحقق اهداف والای فرهنگی و نیل به رضایتمندی بیشتر مخاطبان و شرکای اجتماعی سازمان زمانی صورت میگیرد که ارتقاء و تعامل مستقیم با مخاطبان بویژه در بخش کارفرمایی و کارگری مورد توجه و اهتمام جدی قرار گیرد .

 

بدون تردید مشارکت عملی بیشتر شرکای اجتماعی و استفاده از خرد جمعی دینفعان در عرصه های مختلف بیمه ای بعنوان یکی از راهبردهای تامین اجتماعی مطرح است که البته زمینه این اتفاق خوشبختانه در سالجاری که مزین به نام حمایت از کالای ایرانی است با تلاش همکاران آن استان محقق شده است .

 

لذا این لوح تقدیر به پاس مشارکت سازنده و تعامل مطلوبی که در اجرای برنامه ها و سیاستهای حوزه فرهنگی اجتماعی در سالهای اخیر بویژه در برگزاری مستمر جلسات هم اندیشی با تشکل های کارفرمایی ، بازدیدهای ادواری از شرکتها و تلاش در جهت اعتلای فرهنگ بیمه پردازی ، آموزش و آگاهی بخشی به جامعه کارفرمایان داشته اید تقدیم میگردد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *