کد خبر: 12864
تاریخ انتشار: 11/اسفند/1397 - ساعت : 18:32

باید با نظام تامین  کارآمد از آسیب های اجتماعی جلوگیری نمود

باید با نظام تامین  کارآمد از آسیب های اجتماعی جلوگیری نمود

نائب رئیس اصناف کشور در آئین تجلیل از کارفرمایان برتر گیلان :

باید با نظام تامین  کارآمد از آسیب های اجتماعی جلوگیری نمود .

دغدغه های حوزه کارفرمایی در بخش اصناف در آئین تجلیل از کارفرمایان گیلان تشریح شد


به گزارش خط قرمز جلال الدین محمدشکریه رئیس اتاق اصناف گیلان و نائب رئیس اصناف کشور با اعلام مطلب فوق در جمع روسا و مدیران تامین اجتماعی ، فعالان تشکلهای کارفرمایی و کارآفرینان عرصه های صنعتی و تولیدی گیلان اظهار داشت : بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی زائیده بیکاری است و توانمند سازی عرصه های تولید و بنگاههای صنفی میتواند راهکاری مناسب برای جلوگیری از آن باشد .

ایشان با بیان اینکه نظام تامین اجتماعی کارآمد مانعی برای آسیبهای اجتماعی است خاطر نشان ساخت : تامین اجتماعی گیلان در تعامل با کارفرمایان نسبت به سایر ادارات سرآمد بوده و معتقدیم اگر به این سازمان کمک کنیم خود درآینده از آن برخوردار خواهیم بود .

نائب رئیس اتاق اصناف با اشاره به کاهش رسته های شغلی مشمول کمک دولت در سالهای اخیر به ضرورت انجام قولهای مسئولین در خصوص توسعه اصناف و قوانین مربوطه تاکید نموده و اظهار داشت : در زمینه تامین اجتماعی نیز انتظار داریم مفاد توافق نامه اتاق اصناف و سازمان در طرح کارورزی اجرایی گردد .

شکریه با اشاره به اینکه حمایت و کمک به تامین اجتماعی را دردستور جدی کار اتاق اصناف داریم اظهار امیدواری نمود که این امر جاده ای دو طرفه باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *