خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

بانوان شاغل در شهرداری رشت از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار هستند


در نشست مشترک شهردار و عضو شورای اسلامی شهر رشت به بهره مندی از ظرفیت و توانمندی های زنان شاغل در شهرداری رشت در جایگاه های مدیریتی این مجموعه تاکید شد.


عضو شورای اسلامی شهر رشت نیز در این جلسه با اشاره به اینکه به عنوان تنهای بانوی عضو در شورای رشت برگزاری دیدار ما بین بانوان شاغل در شهرداری رشت با شهردار را تکلیفی برای خود می دانستم اظهار کرد: شهرداری رشت نیازمند چابک سازی است و این مهم در راس برنامه های شهردار رشت قرار دارد.
فاطمه شیرزاد با تاکید به نقش زنان در مباحث مختلف اشاره کرد و گفت: زنان در کنار مسئوولیت هایی که به عنوان همسر و مادر بر عهده دارند ثابت کرده اند که می توانند مدیرانی موفق باشند.
وی با بیان اینکه مطالبات شهرداری رشت از دستگاه های دولتی در دستور کار شهردار رشت قرار بگیرد افزود: پیشنهاد می کنم در بحث عوارض و غیره همچون دستگاه هایی از جمله مخابرات و برق قبوض کاغذی را حذف کنیم.
شیرزاد با اشاره به افزایش خدمات رفاهی کارکنان شهرداری رشت بیان کرد: پیمان نامه ها و قرار دادهایی که ما بین شهرداری رشت با برخی از کارکنان و کارگران منعقد می شود نیازمند بازنگری و نظارت بیشتری هستند و فعال شدن بحث های نظارتی در شهرداری رشت ضروری به نظر می رسد.
عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه بانوان شاغل در شهرداری رشت از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار هستند افزود: بسیاری از بانوان شاغل در شهرداری رشت توانایی حضور در جایگاه هایی از جمله شهرداری مناطق، معاونتها و غیره را دارد.
شیرزاد با تاکید بر تکریم ارباب رجوع در مجموعه شهرداری رشت گفت: امیدوارم همه ما با تلاش مضاعف در خدمت شهر و شهروندان باشیم و متاسفانه باید اعلام کنم که وضعیت فضای سبز رشت در حال حاضر برازنده نیست و معایب سیما و منظر در مقابل چشمان همه قرار دارد و گویا فشارهایی از سوی مدیران و برخی از همکاران شورایی پیرامون انعقاد قراردادهایی در این باره انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *