کد خبر: 13857
تاریخ انتشار: 26/اسفند/1397 - ساعت : 15:17

بانوان شاغل در شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان تجلیل شدند

بانوان شاغل در شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان تجلیل شدند

مهندس عظیم بلبل آبادی در مراسم تجلیل از بانوان شاغل در شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به مناسبت گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و همچنین تبریک فرارسیدن ماه رجب اظهار داشت: هر سازمان یا مجموعه ای تحت عناوین مختلف، اهداف و فعالیت های مشخصی را در دستور کار قرار می دهد و دستاوردی که حاصل می شود حاصل تلاش همه کارکنان از جمله همکاران زن شاغل است.
به گزارش خط قرمز – مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان خاطرنشان کرد: تمامی دستاوردها و موفقیت های شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان مرهون تلاش کارکنان این مجموعه است.
وی تصریح کرد: بخش معاونت مالی و پشتیبانی شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در حال پیگیری دیون این شرکت است که قبل از پایان سال این اقدام به سرانجام می رسد و با این اقدام بار مالی 40 میلیارد تومانی از دوش شرکت برق منطقه ای استان برداشته می شود.
بلبل آبادی گفت: در واحدهای فنی، طرح و توسعه و بهره برداری شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان به تناسب مشکلات، چالش ها و معضلاتی که در سطح استان است اقدامات ویژه و ارزنده ای در حال انجام می باشد.
وی اذعان داشت: طی سال جاری، تامین منابع مالی و تنگناهای مالی همه شرکت ها را وادار کرد جهت نیل به اهداف اقدامات ویژه ای داشته باشند که در این راستا شرکت برق منطقه ای استان گیلان نیز در انجام بسیاری از اقدامات و فعالیت ها پیشگام بوده است.
مدیرعامل برق منطقه ای گیلان یادآورشد: برای عبور موفقیت آمیز از پیک سال 97، اقدامات ویژه ای از سوی شرکت برق منطقه ای استان انجام شد که مورد توجه وزارت نیرو و شرکت توانیر قرار گرفت و به صورت وسیع تر این اقدامات برای عبور از پیک سال 98 نیز مدنظر می باشد.
مهندس بلبل آبادی با بیان اینکه در راستای نیل به اهداف شرکت برق منطقه ای گیلان اقدامات خوبی از چند سال پیش شروع شده و در حال انجام است، تصریح کرد: امید است پروژه هایی که تحت عنوان پروژهای 17 گانه تعریف شده اند و ارزش افزوده بالایی را به دنبال دارند قبل از شروع فصل تابستان سال آینده به اتمام برسند.
مدیر عامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان خاطرنشان کرد: امید است طی سال آینده نیز با تلاش بیشتر و پیگیری بهتر، شاهد موفقیت های بیشتر این مجموعه در زمینه های مختلف باشیم.
در این مراسم پریسا پاک نعمت مشاور مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در امور زنان و خانواده نیز ضمن تبریک به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرای مرضیه(س) و روز خجسته زن و مادر به عاشقان و محبان آن بانوی همام اظهارداشت: در این روز بزرگ در خدمت شما بانوان بصیر قرار گرفته ایم که با تأسی به سیره آسمانی ام ابیها علاوه بر جمال زهد، جلال دانش و علو عفاف در دفاع از ارزش های اسلامی، مشارکت های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و عفاف و حجاب، عفت و اخلاق، حضور مثمرثمری داشته و در سال جاری نشان دادید در این عرصه ها موفق، پیشگام و پیشتار بوده و هستید بدین وسیله اینجانب به نوبه خود از شما نهایت تشکر را دارم.
وی افزود: سال جاری را به مدد و همت رفیع و منیع شما با وجود تمام کاستی ها در راستای تلاش برای رسیدن به ارزش ها، با درایت، محبت و لطف مقام محترم مدیریت عامل و حمایت شما همکاران سپری نموده و روزهای آخر سال را طی می کنیم.
مشاور اموربانوان مدیرعامل شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان با تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و آرزوی سالی توام با سلامتی، برکت، شادی و موفقیت برای تمامی همکاران تصریح کرد: امید است سال جدید با به همراه داشتن بصیرت بیشتر برای شناخت اهداف و یافتن مسیر صحیح و درست برای نیل به آن اهداف، پیدا نمودن موانع پیش رو و شناخت راه هایی برای دستیابی و غلبه بر موانع برای همکاران باشد.
وی یادآورشد: امیدوارم در سال جدید به مدد تجربه های سال های گذشته با توکل بر خدا بتوانم در راستای مسئولیت محوله حول محور سازمان، شاهد تحول بیشتری در حوزه زنان در شرکت برق منطقه ای گیلان البته با حمایت و هدایت مقامات ارشد سازمان در سایه همدلی، مودت، صبوری و پشتکار بانوان همکار باشم.
پاک نعمت اظهار امیدواری کرد که سال 98 شاهد حکم های بیشتری در راستای دریافت پست های کلیدی در حوزه بانوان باشیم و جذب بانوان در شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان بیشتر شود.
لازم به ذکر است در این مراسم مهندس بلبل آبادی در پاسخ به سوال یکی از بانوان شاغل در شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در خصوص عدم بکارگیری بانوان در بخش فنی این شرکت خاطرنشان کرد: طی چند سال اخیر، شرایط انتخاب افراد در پست های سازمانی در اختیار شرکت ها و سازمان ها نمی باشد، سازمان امور استخدامی این قوانین را رصد می کند، درخواست ها از شرکت توانیر اخذ شده به وزارت نیرو تحویل داده می شود و در نهایت به سازمان امور استخدامی می رسد.
وی با بیان اینکه سازمان امور استخدامی با بررسی در شرایط چارچوب کلی، تعیین تکلیف می کند، تصریح کرد: در محدوده پست های فنی، سازمان امور استخدامی جنسیت را تعیین می کند، در بقیه موارد، شرایط آزمون استخدامی محدودیت جنسیتی ندارد.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: اگر جایی بصورت استثناء پست سازمانی به بانوان داده نشود در راستای حفظ حقوق یا شرایط آنان با توجه به سخت و زیان بار بودن آن پست است .
وی با اشاره به اینکه ماهیت کار در شرکت برق منطقه ای بگونه ای است که برخی از بخش ها ویژگی های خاصی دارند، اذعان داشت: در واحد های بهره برداری و طرح و توسعه شرایط سختی حاکم است که مناسب روحیه بانوان همکار نمی باشد.
مهندس بلبل آبادی خاطرنشان کرد: در پایان قانون برنامه ششم توسعه، نسبت زنان صاحب مسئولیت نسبت به مردان میبایست 30 درصد باشد و این قانون شامل پرسنل رسمی و پیمانی می شود که شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در بکارگیری بانوان رسمی و پیمانی در پست های حرفه ای براساس قانون با رشد 33 درصدی جلوتر است.
لازم به ذکر است این در پایان این مراسم، بانوان شاغل و همسران شهدای شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان از سوی مدیر عامل برق منطقه ای گیلان مورد تجلیل قرار گرفتند. خط قرمز خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *