کد خبر: 3283
تاریخ انتشار: 30/مهر/1397 - ساعت : 22:07

بازدید و سرکشی حوزه معاونت تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در شهرستانهای غرب گیلان

بازدید و سرکشی حوزه معاونت تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در شهرستانهای غرب گیلان

به گزارش خط قرمز ، روز یکشنبه29 مهر 97 مطابق برنامه هفتگی بازدید و سرکشی معاونتهای بنیاد استان در شهرستانها،روسای حوزه معاونت تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با حضور در شهرستان های تالش و آستارا از حوزه ها و واحدهای مرتبط با آن حوزه بازدید کردند.
به گزارش ایثار گیلان ، روسای حوزه معاونت تعاون بنیاد استان در این روز از واحدهای اداری مرتبط به حوزه و بررسی روند خدمت رسانی به جامعه ایثارگری ،از بنیاد شهرستان های تالش و آستارا بازدید بعمل آوردند.
محسن کاظمیان ، معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد گیلان اظهار داشت : از اهداف این بازدید می توان به بررسی مشکلات موجود در خدمت رسانی به ایثارگران ، ارزیابی عملکرد واحدهای مربوطه و ارتباط بیشتر بین اداره کل و ادارات شهرستانی اشاره نمود.
وی با اشاره به اینکه ملت ایران همواره خود را زیر دین ایثارگران و خانواده آن ها می داند گفت : امروزه جامعه ایثارگری دارای گروه های سنی مختلف با نیازهای متفاوتی است و با بررسی نتایج بازدید های دوره ای ، علاوه بر شناسایی نواقص موجود ، نیازهای جامعه تحت پوشش خود را بهتر درک نموده و می توانیم به شکل تخصصی تر به ارائه خدمات بپردازیم. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *