کد خبر: 54865
تاریخ انتشار: 7/خرداد/1401 - ساعت : 21:35

بازدید میدانی سرپرست بهزیستی گیلان از مسکن مهر شفت

بازدید میدانی سرپرست بهزیستی گیلان از مسکن مهر شفت

سید مهدی خدمت بین دانا سرپرست بهزیستی استان گیلان باتفاق هیئت همراه از پروژه ۴۸ واحدی مسکن مددجویان شهرستان شفت بازدید کرد.

در این بازدید سید مهدی خدمت بین دانا سرپرست بهزیستی گیلان ضمن نظارت مستقیم بر عملکرد ساخت و ساز و بررسی روند پیشرفت پروژه ، اظهار داشت: تسریع در عملیات ساخت پروژه مسکن مددجویی از اولویت های کار ماست و بر خود وظیفه می دانیم تا با نظارت و پیگیری های پی در پی روند کار را تسریع بخشیم تا مددجویان و جامعه هدف بهزیستی هرچه زودتر کلید منازل خود را تحویل بگیرند.

سرپرست بهزیستی گیلان ادامه داد : خوشبختانه با بازدیدها و پیگیری های جدی کارشناسان حوزه مسکن بهزیستی گیلان عملیات ساخت و ساز مسکن مددجویی شهرستان شفت سرعت بیشتری گرفته و درتلاش هستیم تا با همکاری نهادهای ذیربط در زمینه ساخت مسکن ، سازه ای با کیفیت به مددجویان بهزیستی تحویل دهیم.

وی در پایان این بازدید ، ایجاد بستر مناسب برای آرامش مددجویان اعم از ساخت مسکن ، تأمین معیشت و ایجاد اشتغال را از دغدغه های سازمان بهزیستی دانست و افزود : همواره سعی مان بر این است تا با مهیا کردن شرایط مناسب برای مددجویان ،در وهله اول ، آرامش خاطر را به آنان هدیه دهیم و در مراحل بعدی فرصت های بهتری برای زندگی ایده آل را برایشان آماده سازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *