کد خبر: 33872
تاریخ انتشار: 17/اردیبهشت/1399 - ساعت : 15:21

بازدید شهردار رشت از سامانکده شهرداری در روزهای کرونایی

بازدید شهردار رشت از سامانکده شهرداری در روزهای کرونایی

درروزهای شیوع ویروس کرونا سامانکده و همچنین گرم خانه شهرداری رشت خدمات دهی فراوانی با افراد بی سرپناه و بی خانمان ارائه داده و همچنان این خدمات تداوم دارد.

این مطلب را دکتر ناصر حاج محمدی در جریان بازدید از سامانکده شهرداری رشت در مجاورت بوستان دانشجو عنوان کرد و از تلاشها و خدمات مروت خدا یاری مدیر این سامانکده در سر و سامان دادن به وضعیت افراد بی سرپناه در شهر قدردانی کرد.

در جریان این بازدید خدایاری تاکید کرد: سامانکده محل اسکان موقت افراد بی سرپناه است و پس از اینکه چند روزی ما آنها را در این مکان نگهداری کرده و زمینه های آلودگی و خطرات بیماری زایی را رفع کردیم، سازمانهای متولی باید فکری اساسی برای حل مسئله اسکان آنها انجام دهند.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه ما در سامانکده افرادی داریم که چندین و چند سال است در این مکان اسکان دارند که این موضوع با برنامه و شرح وظایف ما سازگاری ندارد.

دکتر ناصر حاج محمدی هم قول داد تا این موضوع را به متولیان و مسئولان مربوطه انتقال داده و به نوعی مساله حل شود.

شایان گفتن است در این بازدید محمدحسن عاقل منش عضو شورای اسلامی شهر رشت، حمیدرضا محمدی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، مروت خدا یاری مدیر سامانکده شهرداری رشت و برخی از مدیران شهرداری، دکتر حاج محمدی را همراهی می کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *