کد خبر: 10549
تاریخ انتشار: 7/بهمن/1397 - ساعت : 16:51

بازدید ریئس پارک علم و فناوری گیلان از آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت

بازدید ریئس پارک علم و فناوری گیلان از آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت

رییسپارک علم و فناوری گیلان به همراه مدیران و کارشناسان این مرکز از آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت بازدید نمودند.

به گزارش خط قرمز – علی باستی  در جریان بازدید از آسایشگاه معلولان و سالمندان رشت اظهار داشت:‌‌ دستاورد برخی از شرکت های فناور مستقر در پارک می تواند مورد استفاده در این آسایشگاه باشد و این یکی از بهترین راه‌های کمک به مراکزی نظیر آسایشگاه معلولان و سالمندان است.

وی بر ضرورت کمک به مجموعه‌های خیریه استان تأکید کرد و ابراز داشت: این مرکز که وظیفه بسیار سنگینی را در جامعه بر عهده دارد باید بیشتر مورد حمایت قرار گیرد و پارک علم و فناروی گیلان تلاش می نماید تا بتواند با بهره‌مندی از دستاوردهای شرکت های فناور؛ بستر مناسبی برای استفاده حمایت و کمد به سالمندان، معلولین و حتی مجموعه‌ی آسایشگاه را مهیا سازد.

مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت نیز در این بازدید ابراز داشت: در حال حاضر ۴۵۰ نفر از مددجویان این مرکز در بخش‌های مردان،‌ زنان،‌ ضایعه نخاعی و بخش مربوط به کودکان بستری هستند و به کمک پرسنل و کادر آسایشگاه، خدمات لازم در حوزه‌های مختلف را دریافت می‌کنند.
سید علی حسینی از انجام فعالیت‌های فرهنگی توسط مددجویان آسایشگاه معلولان و سالمندان رشت سخن گفت و تصریح کرد: در حال حاضر ۱۱ نفر از مددجویان این مرکز خیریه مشغول فراگیری و تحصیل هستند همچنین بسیاری از مددجویان در فعالیت‌های هنری مشارکت دارند.
مدیرعامل آسایشگاه معلولین و سالمندان رشت عنوان کرد:‌ آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان علاوه بر نگهداری از بیماران، خود در امر درمان مددجویان نیز بسیار فعال است.

وی با اشاره به اینکه حمایت‌های مالی بازاریان و اصناف در کنار بازدید و عیادت آنان از بیماران و مددجویان آسایشگاه خیریه رشت بسیار تأثیرگذار است بیان داشت:‌ از تمام اقشار فرهیخته استان گیلان تقاضا داریم با حمایت‌های مالی و معنوی خود به یاری مددجویان و بیماران آسایشگاه خیریه رشت بشتابند. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *