خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

بازدید رئیس انجمن علمی روابط بین الملل کشور از پروژه تجاری،فرهنگی وگردشگری آرش مال


به دعوت خبرگزاری اقتصادی ایران ، رئیس انجمن علمی روابط بین الملل کشور از پروژه تجاری،فرهنگی وگردشگری آرش مال بازدید کرد.


به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران ،دکتر صبوری در این بازدید  عملکرد مجموعه آرش را بسیار تحسین برانگیز برشمردند و این مجموعه را آغازی برای تغییر و تحول اقتصادی و فرهنگی استان دانستند.

وی بیان کرد که با توجه به تعاریف مدیریت مجموعه و بازدید میدانی از مجموعه آرش مال و بازارچه ساحلی آرش،مجموعه هایی با اصول منحصر به فرد مهندسی برای ایجاد آرامش و رفاه حال گردشگران و ساکنین این خطه ارزشمند که دروازه توسعه تجارت و معرفی توانمندیهای جمهوری اسلامی ایران در زمینه گردشگری و تجارت است در حال فراهم شدن میباشد که این مهم نوید بخش تحولی جدید در عرصه ایجاد فضاهای تجاری و گردشگری همراه با فرهنگ نوین ایرانی خواهد بود.

در پایان ضمن تقدیر از برادران تقی پور و تیم حرفه ای و بواقع دانش بنیان آرش مال که در این ایام با توجه به محدودیت های موجود و اعمال تحریم های ظالمانه و همچنین شیوع ویروس کرونا ،نه تنها تعدیل نیرو نداشته اند بلکه کلیه حقوق و مزایا و پاداش پرسنل مجموعه را بموقع پرداخت و همچنین در بحث مواسات و کمک های خیر خواهانه پیش قدم نیز بوده اند و موجبات اشتغال در استان غیورگیلان و بالا بردن سطح کیفی اقتصاد و فرهنگ استان را فراهم کردند ارزوی توفیق روز افزون نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *