کد خبر: 13172
تاریخ انتشار: 16/اسفند/1397 - ساعت : 12:17

بازديد معاون پارلمانی رئیس جمهور از پروژه های عمرانی املش

بازديد معاون پارلمانی رئیس جمهور از پروژه های عمرانی املش

معاون پارلمانی رییس جمهور از پروژه های عمرانی شهرستان املش بازديد نمودند .


 

به گزارش خط قرمز،   ” حسینعلی امیری ” معاون پارلمانی رییس جمهور به همراه مسئولين شهرستان املش ابتدا با حضور در گلزار شهدای املش و قرائت فاتحه برای شهیدان از پروژه های عمرانی راه ارتباطی شلمان به املش، پل کیازنیک املش و پل لرداسرا رانکوه و کمربندی شهرستان املش بازديد نمودند.

وی ابتدا از پل لرداسرای بخش رانکوه املش که بر اثر سیل مهرماه 97 آسیب جدی دیده است بازدید نمودن گفتنی است که هم اکنون پل خرپای موقت به طول 11 متر به صورت یک سواره و یک خط در محل این پل نصب شده است.

امیری در ادمه از پل کیازنیک املش که این پل نیز بر اثر سیل مهرماه 97 کامل تخریب شده است و هم اکنون پل خرپای موقت به طول 30 متر سواره دو طرفه در محل این پل نصب شده است بازدید کردند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور در ادامه بازدید شان از کمربندی شهرستان املش که وصل کننده کریدور جاده سراوان ، سنگر به کلاچای می باشد بازدید کردند.
دکترامیری در پایان سفرشان به املش از پروژه شلمان به املش به طول ۷ کیلومتر که در سه فاز اجرا می شود که فاز اول صد در صد اجرا شده فاز دوم از مدخل ورودی از املش به سمت پیچ استادکلایه بیش از ۸۰ درصد آن اجرا شده است فقط روکش باند برگشت آن باقی مانده است بازدید نمودند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *