خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

امیر سرتیپ حیدری :امنیت مردم خط قرمز نیروی زمینی ارتش محسوب می شود

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ حیدری در این دیدار با تاکید بر اینکه امنیت مردم به عنوان خط قرمز ما محسوب می شود، تصریح کرد: با تکیه بر همین نگاه قرارگاه شمال شرق ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکنون در برقراری امنیت موفق بوده است.

امیر حیدری افزود: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ماموریت‌های خود در کنار تامین امنیت، به آسایش مردم نیز نگاه ویژه‌ای داشته و سعی کرده است به موضوعات دیگری از جمله راه‌های روستایی و کمک به ساخت خانه‌های بهداشت در نقاط مرزی نیز توجه داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: امروزه برای کنترل مرزهای کشور فقط به حضور فیزیکی سرباز اکتفا نمی‌شود بلکه تجهیزات فنی قابل توجهی به کمک رصد و کنترل مرزها آمده است.
استاندار خراسان رضوی نیز در این دیدار ضمن اشاره به ضریب اطمینان بالای امنیتی کشور، تاکید کرد: فعالیت‌های اقتصادی کشور مرهون امنیتی است که توسط نیروهای مسلح بویژه ارتش جمهوری اسلامی ایران تامین شده است.
محمدصادق معتمدیان افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران هر جایی که ماموریت داشته، علاوه بر نقش امنیتی خود، برای مرزنشینان منشا خدمات نیز بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *