کد خبر: 12705
تاریخ انتشار: 8/اسفند/1397 - ساعت : 18:02

اعلام حوزه‌های امتحانی آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم در گیلان

اعلام حوزه‌های امتحانی آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم در گیلان

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان نشانی حوزه‌های امتحانی آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم را که ۹ اسفند همزمان با سراسر کشور در گیلان نیز برگزار می‌شود، اعلام کرد.

به گزارش خط قرمز ، محمد مهدی قربانیان با اشاره به برگزاری آزمون سراسر حفظ و مفاهیم قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در گیلان، اظهار کرد: این آزمون ۹ اسفند با مشارکت ادارات اوقاف و امور خیریه ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش گیلان برگزار می‌شود.
وی اعلام کرد: دو هزار و ۳۶۵ گیلانی در این آزمون شرکت می‌کنند.
وی افزود: ۱۰ حوزه امتحانی در شهرستانهای آستارا، آستانه اشرفیه، بندرانزلی، تالش، رشت، رودسر، فومن، لاهیجان، لنگرود و ماسال برای برگزاری آزمون کتبی تدارک شده است.
وی خاطرنشان کرد: داوطلبان شهرستانهای رودبار و شفت در رشت، داوطلبان سیاهکل در لاهیجان و داوطلبان رضوانشهر در بندرانزلی، داوطلبان املش در رودسر و داوطلبان صومعه سرا در فومن آزمون خواهند داد .
وی افزود: این آزمون در آستارا در هنرستان دولتی خاتم الانبیاء(ص) واقع در آستارا، خیابان پاسداران، جنب مسجد فاطمه الزهرا(س) برگزار می شود.
وی اعلام کرد: آزمون در آستانه اشرفیه در سالن هنرستان ۱۷ شهریور واقع درخیابان استقلال، کوی فرهنگیان برگزار خواهد شد.
وی گفت: آزمون حفظ و مفاهیم قرآن بندانزلی و رضوانشهر در بندرانزلی دراداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، واقع در میدان مالا، خیابان معلم و در تالش در مجتمع معراج در خیابان شهید بهشتی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش برگزار می شود.
وی اذعان کرد: شرکت کنندگان آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم شهرهای رشت، شفت و رودبار در دبیرستان شهید بهشتی واقع در میدان فرهنگ، خیابان آزادگان، جنب مسجد قدس امتحان خواهند داد.
وی یادآور شد: آزمون داوطلبان رودسر و املش در دبیرستان شهید بهشتی واقع در خیابان شهداء، جنب اداره اوقاف و امور خیریه و در لنگرود در دبیرستان شهید بهشتی، جاده لیلاکوه، بلوار کشاورز، کوچه جعفری برگزار می شود.
وی اعلام کرد: شرکت کنندگان آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم شهرهای صومعه سرا و فومن در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن واقع در خیابان شهید بهشتی امتحان می دهند.
وی خاطرنشان ساخت: آزمون داوطلبان لاهیجان و سیاهکل در دبیرستان توحید واقع در خیابان امام خمینی(ره) و در ماسال در مدرسه عظمت ماسالی در خیابان ولیعصر (عج)جنب اداره پست برگزار می شود.
گفتنی است آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم در گیلان با حضور دو هزار و ۳۶۵ شرکت کننده از ساعت ۸:۳۰ صبح ۹ اسفند در ۱۰ حوزه امتحانی در گیلان برگزار می‌شود. خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *