کد خبر: 13699
تاریخ انتشار: 24/اسفند/1397 - ساعت : 12:22

اعلام تصمیم نهایی درباره حداقل حقوق کارگران

اعلام تصمیم نهایی درباره حداقل حقوق کارگران

پیش از آغاز سال جدید
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تصمیم نهایی درباره رشد حداقل حقوق کارگران احتمالاً تا پایان سال اعلام می‌شود.

شریعتمداری افزود: در جلسه آینده که تا قبل از پایان سال جاری برگزار می‌‌شود تصمیم نهایی در مورد رشد حداقل حقوق کارگران گرفته خواهد شد.
 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دیشب در حاشیه کار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گروه اداری استان در جمع خبرنگاران گفت: یکی از تصمیمات گرفته شده در جلسه  دیشب این است که کار‌‌گروه ویژه‌ای توسط وزارت کار و استانداری لرستان برای حل مشکلات حوزه کار و امور اجتماعی استان تشکیل شود.
وی با بیان اینکه لرستان از مناطق کمتر توسعه یافته کشور است، افزود: در صورتی که مسوولان استان بتوانند در بحث نظارت به خوبی عمل کنند مجموعه وزارت کار نیز قول می‌‌دهد که از منابع کارگروه اشتغال کشور علاوه بر منابع مشخص شده برای استان مقداری دیگر نیز به لرستان تخصیص دهد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود:  جلسات زیادی بین نمایندگان شرکت‌ها و جامعه کارگری توسط وزارت کار گرفته شده است و خوشبختانه در این جلسات نظرات دو گروه به یکدیگر نزدیک شده و احتمالا در  جلسه آینده که تا قبل از پایان سال جاری برگزار می‌‌شود تصمیم نهایی در مورد رشد حداقل حقوق گرفته خواهد شد.
شریعتمداری با اشاره به اینکه لرستان در حوزه معادن سنگ، گردشگری، دامپروری و پرورش گیاهان دارویی استعداد زیادی دارد،گفت: در صورتی که که مسوولان استان به تصمیماتی که در جلسه دیشب گرفته شده عمل کنند بسیاری از مشکلات لرستان در حوزه اشتغال حل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *