کد خبر: 24394
تاریخ انتشار: 10/شهریور/1398 - ساعت : 15:54

اعضای کمیسیون های تخصصی شورای شهر رشت معرفی شدند

اعضای کمیسیون های تخصصی شورای شهر رشت معرفی شدند


در یکصد و هفتمین جلسه فوق العاده شورای شهر رشت، اعضای کمیسیون های تخصصی پنج گانه شورا و نمایندگان اعضای شورا در کمیسیون ها و سازمان های شهرداری رشت مشخص شدند.


بر همین اساس برای کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر رشت:
کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورا، آقایان ذاکری، علیپور، عاقل منش و خانم شیرزاد ۱۱ رای و آقای رضا رسولی با ۱۰ رای به عضویت این کمیسیون درآمدند.
برای کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورا، آقایان رمضانپور و علوی با ۱۱ رای، آقایان حاجی پور و زاهد با ۹ رای و آقای جذب با ۸ رای به عضویت این کمیسیون در آمدند.
برای کمیسیون عمران و توسعه شهری شورا، آقایان رسولی و رمضانپور با ۱۰ رای، آقای زاهد با ۸ رای و آقایان عبدالهی و جذب با ۶ رای به عضویت این کمیسیون در آمدند.
برای کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری، آقایان عاقل منش، علوی و خانم شیرزاد با ۱۱ رای، آقای علیپور با ۱۰ رای و آقای زاهد با ۹ رای به عضویت این کمیسیون در آمدند.
برای کمیسیون حمل و نقل و ترافیک، آقای رسولی و خانم شیرزاد با ۱۱ رای، آقای حاجی پور با ۹ رای، آقای عبداللهی با ۸ رای و آقای جذب با ۷ رای به عضویت این کمیسیون در آمدند.
همچنین در ادامه جلسه نمایندگان شورا در کمیسیون ها مشخص شدند. بر این اساس:
آقایان جذب و عاقل منش به عنوان اعضای اصلی و علی البدل کمیسیون بدوی نظام وظیفه انتخاب شدند.
همچنین آقایان محمدحسن علیپور و فرهام زاهد به عنوان اعضای اصلی و علی البدل کمیسیون تجدید نظر نظام وظیفه انتخاب شدند.
در ادامه حجت جذب به عنوان نماینده شورا در شورای مدیریت پیشگیری از وقوع جرم انتخاب شد و سید امیر حسین علوی به عنوان نماینده دائمی شورا در کمیسیون سلامت روان معرفی گردید.
همچنین اعضای شورا محمد حسن عاقل منش را به عنوان نماینده شورا در انجمن یاوران وقف انتخاب کردند.
در ادامه جلسه نمایندگان ناظر شورا در سازمان های تابعه شهرداری رشت انتخاب و معرفی شدند. بر همین اساس:
فرهام زاهد به عنوان نماینده شورا در سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهری شهرداری رشت، حامد عبدالهی به عنوان نماینده شورا در سازمان فناوری اطلاعات شهرداری رشت معرفی شدند.
همچنین فاطمه شیرزاد به عنوان نماینده شورا در سازمان آرامستان های شهرداری رشت و محمد حسن عاقل منش به عنوان نماینده شورا در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت انتخاب شد و محمد حسن علیپور به عنوان عضو ناظر در سازمان مدیریت پسماند شهرداری معرفی شدند.
در ادامه نیز احمد رمضانپور نرگسی به عنوان نماینده شورا در سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری رشت و حجت جذب به عنوان نماینده شورا در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت و محمد حسن علیپور به عنوان نماینده شورا در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت انتخاب شدند.
در سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت نیز رضا رسولی به عنوان نماینده شورا و فرهام زاهد به عنوان نماینده شورا در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت معرفی شدند.
در ادامه نیز نمایندگان شورا در کمیسیون ها معرفی شدند. برهمین اساس محمد حسن عاقل منش و حجت جذب به عنوان نمایندگان شورا در کمیسیون ماده ۷۷، فرهام زاهد، محمد حسن علیپور و حامد عبدالهی به عنوان نمایندگان شورا در کمیسیون ماده ۱۰۰ و محمد حسن عاقل منش به عنوان نماینده شورا در کمیسیون ماده ۷ آیین نامه قانون گسترش فضای سبز شهری انتخاب شدند.
همچنین حامد عبدالهی به عنوان نماینده شورا در کمیسیون تحویل موقت و قطعی پروژه ها معرفی شد و فرهام زاهد به عنوان نماینده شورا در کمیسیون ماده ۸ قانون نوسازی و عمران شهری انتخاب شد.
حامد عبدالهی به عنوان نماینده شورا در کمیسیون تهاتر و آقایان رمضانپور، علیپور و جذب به عنوان نمایندگان شورا در کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ معرفی شدند.
در ادامه نیز فاطمه شیرزاد به عنوان نماینده شورا در کارگروه ستاد بحران معرفی شد و احمد رمضانپور نرگسی به عنوان نماینده شورا در کمیسیون نظارت بر حساب درآمد و هزینه همچنین ناظر در کمیته انضباطی سازمان حمل و نقل و بار مسافر معرفی گردید.
همچنین محمد حسن عاقل منش به عنوان نماینده شورا در کمیسیون نظارت بر حسن اجرای مصوبات شورا، حجت جذب به عنوان نماینده شورا در کمیته نظارت بر حسن اجرای طرح های مصوب در شهرداری و سایر سازمان های خدماتی و حامد عبدالهی به عنوان نماینده شورا در هیئت حل اختلاف ناشی از معاملات موضوع ماده ۳۸ آیین نامه معاملاتی انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *