کد خبر: 34191
تاریخ انتشار: 29/اردیبهشت/1399 - ساعت : 23:51

اطلاعیه شماره(٥) وزارت اقتصاد در رابطه با پذیره نویسی صندوق واسطه گری مالی یكم

اطلاعیه شماره(٥) وزارت اقتصاد در رابطه با پذیره نویسی صندوق واسطه گری مالی یكم

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد در اين اطلاعيه تاكيد كرده است از آنجا كه سهام منتقل شده به اين صندوق جزء سهام ارزنده بورس بوده و در راستاي مردمي كردن اقتصاد و افزايش ضريب نفوذ بورس با قيمت هاي بسيار مناسب( تخفیف ویژه) به متقاضيان واگذار مي شود، برخي دلالان با پيشنهاد مبالغ ناچيز، نسبت به اجاره كد ملي افراد اقدام مي نمايند كه اين اقدام تخلف محسوب شده و پيگيرد قانوني دارد.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادي و دارايي طی اطلاعيه شماره(٥) در رابطه با پذيره نويسي صندوق واسطه گري مالي يكم،  به كليه هموطنان هشدار داد مراقب سوء استفاده دلالاني كه براي اجاره كد ملي افراد به آنها مراجعه مي كنند،  باشند.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد در این اطلاعیه موكدأ توصيه مي نماید هموطنان گرامي در اين خصوص مراقبت كرده و با توجه به جذابيت اين سهام، شخصأ نسبت به پذيره نويسي براي خود و افراد خانواده اقدام نمايند.
شايان ذكر است مهلت بهره مندي از مزاياي تخفيف قابل توجه سهام اين صندوق ساعت ٢٤ روز چهارشنبه مورخ1399/2/31 بوده و تمديد نخواهد شد.
لذا با توجه به احتمال ترافيك سامانه اي و امكان بروز اختلال در سامانه ها، متقاضيان تقاضاي خود را به ساعات پاياني موكول ننمايند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *