کد خبر: 54462
تاریخ انتشار: 22/اردیبهشت/1401 - ساعت : 20:58

استان گیلان نیازمند حمایت های ملی و استانی است

استان گیلان نیازمند حمایت های ملی و استانی است

فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا با بیان اینکه استان گیلان نیازمند حمایت های ملی و استانی است، گفت: اقدامات و پیشنهادات رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ستاد ملی کرونا مطرح خواهد شد و حمایت های ویژه برای استان در نظر خواهیم گرفت.

سردار محمدحسین سپهر، فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا در حاشیه نشست ستاد کرونا در استانداری گیلان، گفت: در حال حاضر در کشور با حمایت های دولت سیزدهم در تامین تجهیزات، واکسن، دارو و امکانات بهداشتی، جزو کشورهای با وضعیت بسیار خوب در مهار این بیماری قرار داریم.
وی افزود: باید تلاش کنیم در کنار این بیماری، فعالیت های آموزشی، اقتصادی، فرهنگی ، گردشگری و حمل و نقل را داشته باشیم ، این امر مرهون حمایت و تلاش و مشارکت همه مردم و اقشار است تا نیازهای بهداشتی درمانی برای مقابله با این بیماری تامین شود. سردار سپهر با بیان اینکه احتمال پیک های بعدی کرونا وجود دارد، تصریح کرد: در ۳۰ کشور جهان پیک جدیدی شکل گرفته است. فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد ملی کرونا با اشاره به اینکه استان گیلان نیازمند حمایت های ملی و استانی است، خاطرنشان کرد: بنابر گزارش دکتر سالاری رئیس دانشگاه، اقدامات و پیشنهادات ایشان در ستاد ملی کرونا مطرح خواهد شد و حمایت های ویژه برای استان در نظر خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *