کد خبر: 32984
تاریخ انتشار: 22/فروردین/1399 - ساعت : 19:21

ارائه مشاوره تلفنی رایگان “متد” داوطلبان هلال احمر به مردم در گیلان

ارائه مشاوره تلفنی رایگان “متد” داوطلبان هلال احمر به مردم در گیلان


مدیرعامل هلال جمعیت احمر گیلان گفت: طرح مشاوره تلفنی متد ” مشاوره تلفنی داوطلبان” این جمعیت به مردم راه اندازی شد.


مهدی ولی پور افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان و نیز لزوم رعایت و حفظ فاصله اجتماعی توسط شهروندان و تدابیر لازم برای تامین نیازها،  خدمات اجتماعی و اساسی روزمره مردم و خطراتی که حضور فیزیکی شهروندان را برای دریافت این خدمات تهدید می کند، طرح مشاوره تلفنی برای مردم گیلان راه اندازی شده است.

وی با اشاره به همکاری سمن ها در اجرای این طرح برای ارائه خدمات مشاوره تلفنی به مردم اظهار داشت: تعدادی از داوطلبان هلال احمر،  سازمان های مردم نهاد و کانون کلینیک های مددکاری گیلان نسبت به اجرای طرحی تحت عنوان مشاوره تلفنی داوطلبان “متد” برای ارایه خدمات مشاوره رایگان به مردم اقدام کرده اند.

وی اضافه کرد: در مشاوره تلفنی “متد” در زمینه های مختلف پزشکی، حقوقی، روانشناسی و مددکاری اجتماعی با استفاده از ظرفیت پزشکان، وکلا، روانشناسان و مددکاران اجتماعی نسبت به ارائه مشاوره به مردم اقدام می شود.

مدیرعامل هلال احمر استان گیلان بیان داشت: ایفاء مسئولیت اجتماعی در قبال مردم و رفع بخشی از مشکلات و تأمین نیازهای شهروندان از اهداف اجرای این طرح است.

وی اضافه کرد: مردم در گیلان برای دریافت شماره تلفن ها در اجرای این طرح و بهره مندی از پزشکان، روانشناسان و مددکاران اجتماعی و غیره به سایت gilan. rcs.ir مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *