کد خبر: 7531
تاریخ انتشار: 27/آذر/1397 - ساعت : 15:09

اداره کل تامین اجتماعی گیلان در بین ادارات و دستگاههای استان رتبه چهارم صیانت ازحقوق شهروندی را کسب کرد

اداره کل تامین اجتماعی گیلان در بین ادارات و دستگاههای استان رتبه چهارم صیانت ازحقوق شهروندی را کسب کرد

کسب رتبه چهارم رعایت حقوق شهروندی در بین ادارات و دستگاههای استان گیلان توسط اداره کل تامین اجتماعی گیلان حاصل گردید

به گزارش خط قرمز – جمیل حق پرست مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان در حاشیه بازدید ازشعبه رودسر و در جمع کارشناسان این مجموعه با اشاره به دستاوردها و اقدامات ارزنده ای که بویژه در بخشهایی همچون اطلاع رسانی ها و تنویر افکار عمومی و آشنایی شهروندان با مقررات و قوانین صورت گرفته ، ضمن اعلام این خبر افزود : بر اساس گزارش اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان ، اداره کل تامین اجتماعی استان به همت و تلاش جمعی کارکنان و فعالیتهایی که در زمینه استقرار حقوق شهروندی و رعایت آن در سطح واحدهای تابعه داشته است موفق به کسب رتبه چهارم در بین ادارات و دستگاههای استان شد .

به گزارش خط قرمز – مدیرکل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه ، مولفه هایی همچون توسعه خدمات اینترنتی ، پاسخگویی ها و رسیدگی بموقع ، مراکز مشاوره و میز خدمت و رضایتمندی مخاطبان از جمله عوامل موثر در این افتخار بوده است اظهار داشت : اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان در بررسی عملکرد سال ٩٦ توسط مبادی ذیربط در استانداری با اخذ ٩٥ امتیاز موفق به کسب جایگاه چهارم در رعایت حقوق شهروندی گردید .

حق پرست ، مستندسازی و تهیه گزارشهای جامع از انجام امور در هر یک ازبندهای ابلاغی را از شاخصهای انتخاب دستگاههای برتر قلمداد نمود .

خاطر نشان میسازد بر اساس همین گزارش ، اداره کل تامین اجتماعی گیلان با کسب ٨٧ امتیاز در رتبه ١١ عفاف و حجاب در بین حدود ٦٠ دستگاه و اداره استانی قرار گرفت . خط قرمز خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *