خط قرمز خبر - پایگاه خبری خط قرمز

اجرای فاز دوم عملیات جمع آوری و امحای پسماندهای ویژه و صنعتی در شرکت گاز گیلان

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای فاز دوم عملیات جمع آوری حمل و امحای پسماندهای ویژه و صنعتی در سطح شرکت گاز استان خبر داد.
به گزارش خط قرمز – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر اجرای فاز دوم عملیات جمع آوری و امحای پسماندهای ویژه و صنعتی در سطح شرکت گاز استان، اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست های کلان محیط زیستی و قانون مدیریت پسماند، شرکت گاز استان گیلان اقدامات موثری را در خصوص پسماندها بخصوص پسماندهای صنعتی و ویژه به انجام می رساند.
مهندس اکبر بیان نمود: این شرکت در راستای تحقق اهداف زیست محیطی خود، کلیه عملیات و فرآیندها در این عرصه و همچنین الزامات قانونی مرتبط را شناسایی و برای دستیابی به آن برنامه ریزی و روش اجرایی تهیه نموده است.
وی در همین راستا اظهار داشت: شرکت گاز استان گیلان طی قراردادی با یک شرکت پیمانکاری نسبت به جمع آوری و امحای بشکه های خالی مرکاپتان، روغن های مستعمل مانند روغن رکتیفایر و المنت فیلتر اقدام نموده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه گفت: این شرکت در فاز دوم این پروژه تعداد 23 بشکه خالی مرکاپتان، یک هزار و 850 کیلوگرم المنت فیلتر و 460 لیتر روغن رکتیفایر را جهت امحاء ارسال نموده و در مراحل بعدی نیز دیگر پسماندها برای امحاء ارسال خواهد شد.
لازم به توضیح است در فاز اول این پروژه تعداد 172 بشکه مرکاپتان جهت امحاء ارسال گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *