کد خبر: 12522
تاریخ انتشار: 5/اسفند/1397 - ساعت : 22:31

آیت االله فلاحتی : بیمه وسیله‌ای برای آرامش زندگی مادی مردم است

آیت االله فلاحتی : بیمه وسیله‌ای برای آرامش زندگی مادی مردم است

نماینده ولی فقیه در گیلان به وضعیت طرح بیمه سلامت اشاره کرد و گفت: بیمه سلامت هنوز نتوانسته پاسخگوی مشکلات مردم باشد.

به گزارش خط قرمز، آیت الله رسول فلاحتی در دیدار با مدیرکل و جمعی از مدیران شرکت سهامی بیمه ایران استان گیلان با اشاره به اینکه بیمه وسیله‌ای برای آرامش زندگی مادی مردم است اظهار کرد: ایجادکنندگان آرامش در بین مردم از ثواب ویژه‌ای برخوردارند.

وی به رشد بیمه در ایران اشاره کرد و افزود: بیمه ایران از قدمت ۷۷ ساله برخوردار است و با توجه به پیشرفت جامعه در عرصه های مختلف می طلبد بیمه ها در کشور توسعه بیشتری پیدا کنند.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه عوارض ناشی از تلفات به دلیل بی قانونی است، خاطرنشان کرد: مشکل از جاهایی ایجاد می شود که خلاء قانونی وجود دارد ضمن اینکه عده ای به دنبال این موضوع هستند که از خلاء های قانونی استفاده کنند.

هیچ پرونده رسیدگی نشده در بحث دیه در استان نداریم

مدیرکل بیمه ایران استان گیلان نیز گفت: بیش از دوسوم گیلانی ها در ارتباط با بیمه ایران هستند و روزانه ۳۰۰ تا ۵۰۰ نفر به دلیل تصادفات به ما مراجعه می کنند.

حجت‌الله فلکیان بیمه شخص ثالث را از الزام‌های بیمه ایران دانست و بیان کرد: بیمه ایران استان گیلان به طور میانگین روزانه یک میلیارد تومان خسارت به مردم در استان پرداخت می کند.

مدیرکل بیمه ایران استان گیلان با بیان اینکه هیچ پرونده رسیدگی نشده در بحث دیه در استان نداریم، تصریح کرد: کالای ما فروش آرامش و امنیت به مردم است.

فلکیان از صدور بیمه نامه روستایی برای جبران خسارت واحدهای مسکونی روستائیان در گیلان خبر داد و یادآور شد: بیش از ۳۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی در استان با حداقل تعرفه بیمه شدند.

وی با تاکید بر انعقاد قرارداد بیمه‌های پایه با بیمارستان های خصوصی گیلان، خاطرنشان کرد: اکنون مردم به دلیل قرارداد نداشتن بیمه های پایه با بیمارستان های خصوصی در استان با مشکل مواجه هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *