کد خبر: 13424
تاریخ انتشار: 20/اسفند/1397 - ساعت : 17:16

آمریکا در حال فروپاشی/ مستکبران، ضعیف‌ترین دشمنان هستند

آمریکا در حال فروپاشی/ مستکبران، ضعیف‌ترین دشمنان هستند

حجت‌الاسلام تسخیری، دنیای استکبار را در حال فروپاشی دانست و گفت: ضعیف‌ترین دشمنان بنا به آیات قران کریم، مستکبران هستند.

به گزارش خط قرمز ، حجت‌الاسلام والمسلمین تسخیری در اولین یادمان شهدای مدافع حرم گیلان که در مسجد جامع آیت‌الله‌ضیابری ضیابر برگزار شد، اظهار کرد: امام هادی(علیه‌السلام) در شرایط حساس، جامعه اسلامی را مدیریت کرد تا اسلام اصیل و ناب محمدی(صلی‌الله‌علیه‌وآل‌وسلم) را هدایت و مردم را به سمت اسلام حقیقی و واقعی دعوت کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بنا به نظر قرآن کریم، دشمن همیشه ذلیل است اگرچه قصد ذلت برای دیگران دارد، افزود: از دیدگاه قرآن کریم کافران، مشرکان، مرجفان، منافقین، شیطان و نفس دشمنان انسان هستند.

وی با بیان اینکه از میان دشمنان مذکور، سخت‌ترین دشمن «نفس» انسان است، گفت: شهدا کسانی هستند که در وهله اول از سیم خاردار نفسشان عبور کردند و سپس به مقام شهادت نائل آمدند.

حجت‌الاسلام تسخیری با بیان اینکه ضعیف‌ترین دشمن کسانی هستند که ادعای استکباری دارند، تصریح کرد: خداوند متعال مستکبران را در قرآن ضعیف نشان می‌دهد اما متاسفانه یک عده در درون این دشمنان را دشمنان بزرگ خطاب می‌کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس خاطرنشان کرد: دشمنی را که ما فکر می‌کنیم او می‌تواند با یک دکمه تمام تاسیسات ما را شخم بزند، اما خداوند در قرآن می‌فرماید اینگونه نیست و فقط ما را می‌ترسانند.

وی با بیان اینکه تمام دشمنی آمریکا با دین و اسلام اصیل ناب محمدی است، اظهار کرد: موضوع برجام و امثال اینها بهانه‌ای بیش نیست.

حجت‌الاسلام تسخیری افزود: مقام معظم رهبری از چند سال گذشته از زمانی که از دولت اصلاحات مذاکره با آمریکا در خصوص موضوع هسته‌ای مطرح شد از آن زمان تا به امروز یک موضوع را به همه دولت‌ها عنوان کردند که «موضوع دشمن هسته‌ای نیست، بلکه اسلام است».

وی با بیان اینکه دشمن در صدد است که ما را کافر کند، گفت: تکبیری که سبب رانده شدن دیو از کشور شد، آن تکبیر دشمن را می‌ترساند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه خدا با ابرقدرت‌ها بخواهد برخورد کند به گونه‌ای پوزه آنها را بر زمین می‌مالد که کسی فکرش را هم نمی‌کند، تصریح کرد: قران برای ما در این راستا نمرود را مثال می‌زند که این فرد با آن همه گردنکشی، خداوند با فرستادن یک پشه او را از پا در آورد.

حجت‌الاسلام تسخیری با بیان اینکه قارون با آن همه ثروت در دل زمین فرو رفت و از حضرت موسی کمک می‌خواست، خاطرنشان کرد: بنا به آیات قرآن ظالمان و مستکبرانی که ادعای قدرت دارند، بسیار ضعیف هستند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان نباید مردم را بترسانند که اگر برجام را از سر شما بر نمی‌داشتیم جنگ بر شما اتفاق می‌افتاد، اظهار کرد: آمریکا می‌گیود با ایران جنگ نیابتی در سوریه، عراق، یمن و … می‌کنیم بعد برخی از مسئولان چگونه ادعا دارند که سایه جنگ را از سر ملت ایران برداشته‌اند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه سایه جنگ را شهدای مدافع حرم از سر مردم برداشتند، افزود: مسئولان با برجام می‌خواستند معیشت مردم و اشتغال جوانان را حل کنند که نشد.

حجت‌الاسلام تسخیری گفت: دشمنی که ادعا می‌کند ما در مقابل شما همه گزینه‌ها را روی میز قرار دادیم، خداوند می‌فرماید اینها روبه‌روی شما جرات ندارند قرار بگیرند.

وی تصریح کرد: امروز اوضاع منطقه به گونه‌ای است که رئیس جمهور امریکا رسما اعلام می‌کند هفت تریلیون در خاورمیانه هزینه کرده‌ایم اما وقتی می‌خواهم به یکی از کشورهای خاورمیانه بروم باید چراغ خاموش روم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان خاطرنشان کرد: خود آمریکایی‌ها اعلام می‌کنند یک ژنرال ایرانی به نام سردار سلیمانی از ایران تا پشت دیوارهای بزرگ رژیم صهیونیستی آزادانه حرکت می‌کند.

حجت‌الاسلام تسخیری با بیان اینکه دشمن در حال فروپاشی است، اظهار کرد: آمریکا با این روندی که دارد کلی بدهکاری اقتصادی در جهان دارد و بسیاری از ملت‌ها در برابرش ایستاده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *